Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi: Miss Delicious Bakery

Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi: Miss Delicious Bakery

Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi Miss Delicious Bakery

İstanbul’un en kıymetli semtlerinden birisi olan Arnavutköy ve burada kurulmuş özel mekan Miss Delicious Bakery… Henüz içeri girmeden, dış görüntüsüyle sizi cezbeden bu mekanda, güler yüzle ve hoş tavırlarla karşılanıyor ve buranın keyfini çıkarmaya başlıyorsunuz. Servis edilen her şey taptaze ve günlük olarak hazırlanıyor, şık sunumlar halinde önünüze getiriliyor. Mekan iç tasarım olarak da oldukça şık ve zarif döşendiğinden, sizde hiç ayrılmak istememe hissiyatı oluşturuyor. Butik pastanecilik dünyasında oldukça iddialı olan bu mekanda, istek üzerine doğum günü pastaları, özel gün tatlıları da hazırlanabiliyor. Ayrıca eve servis hizmetiyle de siparişleriniz sizi hiç zahmete sokmadan kapınıza kadar teslim ediliyor.

Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi Miss Delicious Bakery

Yeşil Duvarlar, Fuşya Tenteler

Henüz önünden geçerken bile bütün güzelliğiyle diğer mekanlardan ayrılan ve sizi içeri buyur eden bir mekan burası. İçeri girer girmez de sıcak atmosferi ve mis gibi pastane kokusuyla büyüsüne kapılmanızı sağlayan bir yer. Görünümleri ile sizi henüz tadına bakmamışken bile kendine çeken tatlı ve tuzluları, sizde hepsinin tadına bakma hissi oluşturuyor. Londra’da aldığı eğitim ile bu mutfakta eşsiz lezzetler hazırlayan şefleri ise, mekanın bu kadar sevilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi.

Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi Miss Delicious Bakery

Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi

Tatlıları açısından ziyaretçisinden tam not almış bir mekan Miss Delicious Bakery. Tüm ürünleri kendisi yapan mekanda, red velvet cake ve cheesecakeler favori ürünlerden. Butik pastacılığın olmazsa olmazlarından sipariş üzerine isteğe bağlı şekillerde doğum günü pastaları hazırlanabiliyor. İstenilen boyutta ve tercih edilen içeriklerle hazırlanan pastalar ziyaretçilerinin en çok memnun kaldığı noktalardan. Ayrıca porsiyonlarda da cimri davranılmıyor, 10 kişilik olduğu belirtilen pastalar çok daha fazla kişinin paylaşabileceği boyutlarda hazırlanıyor. Bunlara ek olarak tuzlular da burada tadabileceğiniz yiyecekler arasında kendilerine yer buluyor. Parmesanlı, zeytinli kurabiyeler, foccaccia ve sandviçler ve kişler de burada ulaşabileceğiniz diğer lezzetler. Ayrıca ev yapımı limonatalar da tadanlar tarafından oldukça başarılı bulunan ferahlatıcı içeceklerden.

Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi Miss Delicious Bakery

İki kız kardeşin Arnavutköy’de kurduğu ve kadın elinin değmiş olduğu her halinden belli olan bu şirin ve güzel kafede ziyaretçiler en iyi şekilde ağırlanıyor. Günlük ve taze malzemeler ile her gün leziz yiyecek ve içecekler hazırlanıyor. Henüz önünden geçerken sizi bütün cazibesiyle içeri çağıran mekan, memnun olmadan ayrılmanıza kesinlikle izin vermiyor. Sıcak ve samimi ortamıyla ve butik pastacılığın kişiye özel anlayışıyla Arnavutköy’de bulunan birçok mekandan ayrılıyor. Bize de yolunuzun o taraflara düştüğü bir gün bu özel mekana uğramanızı tavsiye etmek düşüyor.

Lezzetli Tatlıların Arnavutköy’deki Adresi Miss Delicious Bakery

Miss Delicious Bakery İletişim:

  • Adres: Arnavutköy Mh. Beyazgül cad. No:28 Arnavutköy/Beşiktaş İstanbul
  • Tel:(0212) 257 50 00

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir