Lezzet Yolunuza Çıkabilir “Tavvuk Restaurant”

Lezzet Yolunuza Çıkabilir “Tavvuk Restaurant”

Alkolsüz Restaurantlar: Tavvuk Restaurant

Akhisar’da İzmir-İstanbul karayolu üzerinde yer alan Tavvuk Restaurant, menüsünde tavuk ve tavuk ürünlerinin daha yoğun olduğu ve tüketiciye 130 farklı lezzet sunan bir restoran.

Freeflow (sıcak, soğuk, zeytinyağlı, kızartma, salata, tatlı, vb. ürünlerden oluşan açık büfe) konseptiyle de Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Tavvuk‘da, tavvukmahcun, lades lokma, tavvuk Bursa kebabı, 20 günlük piliç çevirme, tavuklu baklava gibi yepyeni lezzetlerin yanı sıra yöresel tatlar da unutulmadığı restaurantta ayrıca Ege Bölgesi’nin son derece zengin olan zeytinyağlı lezzetlerini de tatmak mümkün.

Lezzet Yolunuza Çıkabilir “Tavvuk Restaurant”

Tavvuk’taki en önemli farklılıklardan bir diğeri de, dünya üzerinde sipariş alınırken yumurta tercihinin sorulduğu ilk ve tek restaurant olması. Yumurtalı lezzetlerde müşteri siparişleri alınırken Omegalı, DHA’lı, Selenyumlu gibi yumurta alternatifleri sunuluyor. Bebek bakım odası, çocuk oyun parkı, doğal gölet, mini hayvanat bahçesi vb. özel alanların yer aldığı “TAVVUK Restaurant” misafirlerini 07:00-23:00 saatleri arasında ağırlıyor.

Tavvuk Restaurant İstanbul Teşvikiye, Acıbadem, Profilo AVM’de ve çok yakında Ortaköy’de…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir