Latifa 2016 İlkbahar-Yaz Sezonuna Hazır

Latifa 2016 İlkbahar-Yaz Sezonuna Hazır

Latifa 2016 İlkbahar Yaz

Yenilikçi ve rahat tasarımlarıyla her daim takibimizde olan Latifa, 2016 İlkbahar/yaz sezonuna geniş bir koleksiyonla merhaba dedi! Geçmiş sezonların aksine ürün çeşitliliğini artırarak karşımıza çıkan Latifa’nın koleksiyonuna kattığı en büyük yenilik ise dokuma modeller

Latifa 2016 Tesettür Modelleri

Günlük yaşamın vazgeçilmezi haline gelen rahat ve spor kıyafetler, bu baharda kombinlerin baş tacı olacak! Latifa’nın yep yeni hırka, gömlek, elbise, etek, tunik ve eşofmanları ise bu rahatlığı kusursuz şekilde yakalamanıza imkan tanıyor.

Koleksiyonunu genişletmesine rağmen rahatlık ve şıklıktan ödün vermeyen Latifa’nın dokuma gömlek ve elbiseleri sezonun iddialı parçalarından. Sadelik denince aklımıza gelen minimal çizgiler bu koleksiyonda da korunmuş. Denizci laciverdi kap ve tunikler veya soft pudra tonlarında elbiseler mükemmel görünüm için anahtar parçalarınız olabilir.

Latifa Tesettür Giyim

Bahar ve yaz aylarında dokuma kumaşın rahatlığını tam anlamıyla hissedeceğiniz spor parçalar ve eşofmanlar farklı renk ve model alternatifleriyle her zevk grubuna hitap ediyor. Casual stilini çok sevdiğimiz Latifa’nın, kalite ve tasarım anlayışını farklı ürün gruplarına taşımış olması, markanın müdavimlerini çok sevindireceği kesin!

Latifa Tesettür Modelleri

Sizde bu bahar gardrobunuz için detox planlıyorsanız alışveriş listenizin başına Latifa’yı da eklemenizi öneririz. Latifa ürünlerine hem www.latifa.com.tr üzerinden hem de İstanbul Floryada’ki mağazasından ulaşabilirsiniz.

Latifa Dokuma Ürünler

(Latifa ürünleri 2014-03359 nolu tasarım tescili korunmaktadır.)

Latifa İstanbul İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 7/2 Dükkan 2. Florya İstanbul
Telefon: 0 212 424 55 78

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir