L’Art du Chocolat, Çikolata Severlerin Uğrak Mekanı

L’Art du Chocolat, Çikolata Severlerin Uğrak Mekanı

Alkolsüz Mekanlar L’Art du Chocolat

İstanbul’un her dem gözde semtlerinden Nişantaşı Valikonağı’nda bulunan tatlı mı tatlı bir mekan L’Art du Chocolat.

Belçika çikolatalarının sınırları aşan ünü ve lezzeti İstanbul’da bizi L’Art du Chocolat’ta karşılıyor. Çikolata şelalesi ile karşılamayı yapan mekan, birbirinden lezzetli tatlıları ve kahveleri ile mutlu olmamızı sağlıyor. Nişantaşı’nda merkezi bir konumda bulunması itibariyle de ulaşım sorunu yaşanmasının önüne geçilmiş oluyor.

Alkolsüz Mekanlar L’Art du Chocolat

Çikolata Severlerin Uğrak Mekanı

Belçika’dan getirtilen çikolatalarla, burada hazırlanıp servis edilen muhteşem tatlılar bu mekanda kendine geniş yer buluyor. İki katla hizmet veren mekanda, alt katta farklı çeşitlerde çikolataların satışı yapılırken, üst katta kafe hizmeti veriyor. Dekorasyonu ile de göz kamaştıran mekanda, büyük aynalar ve mekan aydınlatması ile oldukça ferah ve geniş bir ortam oluşturulmuş. Self servis olarak hizmet veren kafe, önce lezzetli bir tatlı ve kahve seçip ardından önünüze getirilen güzel sunumla birlikte keyfinize keyif katabileceğiniz bir imkan sunuyor. Güler yüzlü ve ilgili çalışanları da her an isteklerinize ve taleplerinize karşılık veriyor ve önerileriyle seçim yapmakta zorlandığınız an yardımcı oluyor.

Alkolsüz Mekanlar L’Art du Chocolat

Kaliteyle birlikte fiyatların da kaçınılmaz olarak yükseldiğini düşünenlerdenseniz, L’art du Chocolat sizi oldukça şaşırtacaktır. Böylesi kaliteli ve lezzetli çikolataların satıldığı, kafe bölümünde birbirinden lezzetli ve hafif tatlıların bulunduğu mekanda ücretlendirme politikası bir hayli cep dostu olarak karşımıza çıkıyor. İyi çikolata yemenin bir hayli pahalı olduğu günümüzde, kaliteyi kesinlikle düşürmeden müşteri memnuniyetini sağlayacak bir fiyat politikasına sahip böylesi bir mekanın bulunması, biz çikolata severlerin en çok yüzünü güldüren faktörlerden birisi oluyor.

Alkolsüz Mekanlar L’Art du Chocolat

Siz de tatlı zamanlara ihtiyaç duyduğunuzda, iş yoğunluğundan veya hayatın stresinden bunaldığınızda ve artık biraz da kendinizi şımartmanız gerektiğine karar verdiğiniz tam da o anda Nişantaşı’nın havalı ve özel mekanı L’Art du Chocolat’a giderek kendinize bir tatlı ısmarlayabilir demlik çayları ile uzun süren çay keyfi sürebilir, farklı kahvelerinin tadına bakarak gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Bir kez tadına baktıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz çikolatalarından almak isterseniz de alt kata inerek çikolata satış alanından istediklerinizi seçebilirsiniz. Özel günler ve bayramlar için de lezzetli ve özenilmiş bir kutu çikolata hediye etmek istediğinizde, buraya gelerek talebinize karşılık bulabilirsiniz.

Alkolsüz Mekanlar L’Art du Chocolat

L’Art du Chocolat İletişim:
Adres: Nispetiye Mahallesi, Nispetiye Caddesi, No 36, Beşiktaş, Istanbul
Tel: (0212) 270 56 66

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir