Lady Burger; Kadın Elinin Değip Güzelleştirdiği Mekan

Lady Burger; Kadın Elinin Değip Güzelleştirdiği Mekan

Lady Burger'de Tandır Eti İle Burger

Kadın elinin değip de güzelleştiremediği bir şey var mı? Bizce de yok! Florya Şenlkköy’deki Lady Burger de bunun ispatı niteliğinde bir mekan… “Burger işine kadın şef” mottosuyla ortaya çıkan, kullandığı malzemelerin kalitesi ve tazeliğinden, verdiği hizmetin yüksek düzeyine kadar bir çok konuda zirvelere oynayan bu işletme, bizim de merceğimize takılıyor. Usta Şef Pınar İshakoğlu’nun kurucusu olduğu bu özel mekan, burger sever ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Mekanın detayları ise yazımızda yer alıyor.

Private Chef Pınar İshakoğlu Lady Burger

Özel Şef (Private Chef) servisini Türkiye’de ilk sunan isimden özel bir burger mekanı

Avrupa ve Amerika’da uzun zamandır var olan ve ülkemizde yakın zamanda başlayarak giderek yaygınlaşan Özel Şef hizmeti, yetenekli şeflerin özel istekler ve davetler için evlere gelerek, evin mutfağını adeta yüksek kalite bir restorana dönüştürülmesini sağlayan bir hizmet. Bunun ülkemizdeki öncüsü ise Şef Pınar İshakoğlu… İlk kekini 5 yaşında yapan ve profesyonel aşçılık hayatına 2009 yılında başlayan Pınar hanım, aldığı eğitimler ile de bu konuda uzmanlaşmış. Kazandığı deneyimleri de eğitimine ekleyerek, kariyerinin belki de en önemli adımlarından birisi olan Lady Burger’i hizmete açan şef, burada da yüksek kaliteli ürünlerle yüksek düzeyde bir yemek deneyimi sağlıyor.

Lady Burger'de Tandır Etiyle Burger

6 saat pişen tandır etinden burgeri denediniz mi?

Mekanın en önemli özelliklerinden bir tanesi, sıradan ve zincir burger restoranlarının aksine her bir yemeğin özenle ve zevkle hazırlanıp, müşterilerine sunuluyor olması. Mekanın favori burgerlerinden bir tanesi 6 saat ağır ateşte pişmiş tandır etinden hazırlanan burger… Briosche ekmek ile kombinlenen bu lezzet, tam olarak “yeme de yanında yat” cinsinden oluyor. Taze sebzelerle, soslu patates kızartmalarıyla zenginleşen menü, hem doyurucu, hem lezzetli hem de sağlıklı oluyor. Menüde burgerler ek olarak, Wrapler, salatalar ve tatlılar da yer alıyor. Özellikle bitter çikolatalı ıslak kek, gözlerde kalpler çıkaran cinsten…

Lady Burger Florya

Burger Keyfinize Yeni Bir Boyut Getiren Mekan

Her malzemeyi doğal ve taze olarak seçen, kaliteli ürünlerle üst düzey hizmet anlayışına sahip olarak çalışan bu işletme, burger keyfinize yeni bir boyut kazandırıyor. Hızlı ve özensiz yapılan yemeklere inat, saatler süren pişme süreleri ile, özenle hazırlanan menüler burada burger-severler ile buluşuyor. Bize de yolumuzu en kısa sürede Florya’nın bu özel mekanına düşürerek, burgerlerin tadına bakmak düşüyor.

Lady Burger Kepekli Tortilla ve Burger Çeşitleri

  • Lady Burger İletişim
  • Adres: Şenlikköy Mahallesi, Gümüş Sk. No:10, 34153 Bakırköy/İstanbul

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir