Lacoste Ürünlerinde %50 İndirim Fırsatı Devam Ediyor!

Lacoste Ürünlerinde %50 İndirim Fırsatı Devam Ediyor!

Lacoste 2014 Modelleri

Lacoste her sezon koleksiyonlarıyla kendinden söz ettiren bir marka. Özellikle mevsim sonları zaman zaman yaptığı indirimlerle, Lacoste giyinmek isteyenlere büyük fırsatlar sunmaktadır.

Koleksiyonlarındaki model ve renk zenginliği ise %50 indirimlerde fazlasıyla seçenek oluşturmakta. Sezonda ürünlerin fiyatlarını pahalı bulanlara %50 indirim fırsatını kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Lacoste 2014 Modelleri

Lacoste tüm ürün gamlarında yaş farkı düşünmeden, kendine has çizgisi olan bir markadır. Kreasyonunda her ürün çeşidini içinde barındıran, ayakkabıdan kemerine ve diğer aksesuarlara kadar Lacoste bir stil fenomenidir. Her koleksiyonda, spor bir hava, renk skalasını geniş tutan ve aynı zamanda geçlik ruhunu yansıtan modelleriyle de kendinden söz ettirmektedir.

Lacoste 2014 Modelleri

Gömlekler, tshirtler, pantolonlar, tunikler, kazaklar, aksesuarlar Lacoste tasarımları ile moda dünyasında apayrı bir yeri vardır. Lacoste ürünleri her mevsime göre çizgisi timsah logosunun güvencesi altındadır. Artık ilkbahar ve yaz sezonu arefesinde, yazlık bir şapka, bir gömlek, bir pantalon, bir kemer düşünmenin vakti geldi sanırım. Fırsat bu fırsattır deyip gardırobunuzda Lacoste modellerine yer açın deriz.

Lacoste 2014 Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir