Lacivertin Eşsiz Sunumu İle Şık Bir Kombin

Lacivertin Eşsiz Sunumu İle Şık Bir Kombin

Lacivertin Renk Kattığı Sonbahar Kombini

Sonbahar ve kış mevsiminde, en çok sevdiğimiz renklerin başında lacivert gelir. Asilliği, duruşu ve şık albenisi ile lacivert rengini hepimiz severek kullanırız. Kombinlerimizde ise bu renk bize her zaman kolaylık sağlar. Koyu bir ton olduğundan, beraberinde kombin edilebilecek açık renklerin çoğu ile uyumluluğu, bu rengi tercih etmemize sebep olur. Açık gri, bej, ekru, pudra,mint gibi renkler lacivert ile uyumlu renklerin başında gelir.

Batik marka lacivert asitmetrik kesim eteğimizi, yine Batik markasının ekru şık bir hırkası ile kombinledik. Hırkamızın üzerindeki açık mavi desenler, eteğimizle tam bir uyum içerisinde. Hırkanın içine balıkça yaka bir triko kullanabileceğiniz gibi beyaz bir gömlekte kullanabilirsiniz. Aslında çalışan hanımlara önerimiz, hırka ya da ceketlerinin içine her zaman beyaz gömlek kullanmalarıdır. Beyaz gömlek zarafet ve ciddi bir duruş sağlayacaktır. Kombinimizdeki Batik markasının bu şık etek ve hırka modelini kendi mağazalarından bulabileceğiniz gibi, markanın online alışveriş sitesinde de bulabilirsiniz.

Soğuk havaların gelmesi ile kaban ve manto tercihlerimiz de artmakta. Bizler bu şık kombinimiz için Zara markasının lacivert ince kumaştan tasarlanmış, şık mantosunu tercih ettik. Klasik kesim olan manto birçok kombin seçeneklerinizde tercih edebileceğiniz renk ve modelde. Yine Zara markasının rugan çantasını kombinimizde canlılık sağlaması için kullanıyoruz. Çok sade renk ve kumaşlardaki kombin tercihlerinizde, çanta ya da ayakkabı tercihinizi rugandan yana kullanırsanız görünümünüzdeki doğal tek renk hakimiyetini kırabilirsiniz. Zara’nın trençkot ve çantasını kendi mağazalarından ya da online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Sezon trendi leopar Aker eşarp ise kombinimizin en hareketli parçası. Yüzük, bilezik ve saat aksesuar tercihlerimizin yanında ekru şık bir yarım botu da kombinimizde kullanıyoruz. Sizler de beğendiğiniz kıyafetleri doğru renk ve parçalarla sezon trendleri ışığında kullanabilirsiniz. Unutmayınız ki stil giyinmek her trendi tercih etmek değil, bedeninize ve kişiliğinize yakışanı giymektir.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir