Kuzguncuk’un En Yeni ve En Tatlı Mekanı: Vanilin Chocolate

Kuzguncuk’un En Yeni ve En Tatlı Mekanı: Vanilin Chocolate

Kuzguncuk Alkolsüz Mekanlar Vanilin Chocolate

2013 yılında insanları mutlu etmenin ilk hedef olarak ön plana çıkarıldığı bir waffle mekanı olarak çalışma hayatına başlayan, ardından Belçika’nın “Callebaut” çikolatasını ürünlerde kullanmaya başlayarak tanınırlığını artırıp başarısına başarı katan; kaliteli ürün, katkı maddesiz lezzetler, doğal meyvelerle hazırlanan seçeneklerle bir marka olmayı başarmış bir yer var: Vanilin Chocolate.

İstanbul’un her bir köşesi ayrı güzel semti Kuzguncuk alkolsüz mekanları ise bu kaliteyi ziyaretçilerine sunmaya başladılar. Yetenekli şefler, kaliteli malzemelerle birleştiğinde ise tadına doyulmaz, görüntüsüne dayanılmaz tabaklar misafirlerin beğenisine sunulmaya başlandı. Hem kendisi hem de çocukları için beslenmesini titizlikle sürdürenler için de gözü kapalı güvenebilecekleri bir çikolatacı hizmete girmiş oldu.

Kuzguncuk Alkolsüz Mekanlar Vanilin Chocolate

Bu kaliteyle lezzeti birleştirmiş, tadı damaklarda kalan, akla yeniden gitmenin hayallerini düşüren mekanı incelemek de yine bize düştü! İşte Kuzguncuk’un en yeni ve en tatlı mekanı: Vanilin Chocolate

Kuzguncuk Alkolsüz Mekanlar Vanilin Chocolate

Her biri birer sanat eseri çikolatalar ile hem göze hem damaklara hitap eden seçenekler

Mekanı detaylı olarak incelediğimizde ilk fark ettiğimiz hiç kuşkusuz çikolataların sunum şekilleri oldu. Her biri adeta bir sanat eseri olan, bin bir emek ve özveriyle hazırlandığı her halinden belli çikolatalar, yemeye kıyamayıp her açıdan fotoğraflama ihtiyacı hissetmenize neden oluyor. Rengarenk ev yapımı çikolatalar, taptaze mevsim meyveleri, raf ömrü uzasın diye kullanılan sağlıksız katkı maddelerinden uzak lezzetler ve tadına doyulmaz, yemeden durulmaz Belçika çikolatasının en güzel haline burada rastlamak kaçınılmaz. 2016 yılından beri Kayseri’de hizmet veren işletme, bütün tecrübesiyle İstanbul’daki yepyeni mekanıyla da ziyaretçilerine güzel anlar yaşatmaya aday bulunuyor.

Kuzguncuk Alkolsüz Mekanlar Vanilin Chocolate

Farklı workshoplar ile siz de kendi truffle ve çikolatalarınızın mimarı olma fırsatı elde edin!

Bu tarz mekanların en sevdiğimiz ve takdir ettiğimiz özelliklerinden bir tanesi ziyaretçileriyle birlikte gerçekleştirdiği çalışma ve workshoplar oluyor. Yalnızca çikolata yenilen bir mekan olmaktan öte, bütün bu eşsiz lezzetlerin hangi aşamalardan geçerek önünüze geldiğini görme, sürecin bir parçası olma, üretmenin verdiği hazza ulaşma fırsatının sunulduğu bu çeşit aktiviteler, hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlenerek öğrenebilecekleri bir imkan sağlıyor.

Kuzguncuk Alkolsüz Mekanlar Vanilin Chocolate

Vanilin Chocolate da Kayseri ve İstanbul şubelerinde çikolata ve truffle yapma workshoplarında tadına doyum olmayan çikolataların adım adım nasıl yapıldığını gösterirken, bir yandan da keyifli vakit geçirmenize olanak tanıyor.

Kuzguncuk Alkolsüz Mekanlar Vanilin Chocolate

Pazartesi’den Cumartesi’ye her gün 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren mekan, güzel hafta sonlarının, keyifli akşamların, orijinal etkinliklerin ve tatlı anıların baş mimarı olmaya aday olacağının sinyallerini şimdiden veriyor. Geniş tecrübelerin yepyeni bir solukla yepyeni bir mekana yansıtıldığı işletme, şimdiden bir çok daimi misafir edineceğe benziyor.

  • Vanilin Chocolate İletişim
  • Adres: Kuzguncuk Mahallesi, İcadiye Caddesi, No:78/A, Üsküdar/İstanbul
  • Tel: (0216) 391 43 63

Kuzguncuk Alkolsüz Mekanlar Vanilin Chocolate

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *