Kuzguncuk’ta Kahve Severlerin Müdavimi Olacağı 3 Mekan

Kuzguncuk’ta Kahve Severlerin Müdavimi Olacağı 3 Mekan

Kuzguncuk Kahve Mekanları Glow Coffee

“Şöyle bir keyif kahvesi olsa ne güzel olur”, “kahvemi içmeden kendime gelemiyorum”, “kırk yıl hatırı var nasıl içmeyelim” ya da “ders çalışmam lazım kahve içmeden olmaz” ve daha pek çok bahane ile yolunuzu her defasında müdavimi olduğunuz kahve mekanına düşürüyorsanız size çok seveceğiniz bir haberimiz var.

Tarihi Kuzguncuk mahallesinin en keyifli mekanlarını listeledik! Üstelik bu mekanların tamamı kahve severlerin müdavimi olacağı cinsten! hadi, hemen keşfedin ve ister hafta sonu ister hafta içi dilediğiniz an kokusuyla mest eden tadıyla unutulmaz bir haz bırakan kahvenin tadını çıkarın.

Kuzguncuk Kahve Mekanları Glow Coffee

1. Glow Coffee: Küçük Samimi ve Sıcacık Bir Mekan

Kuzguncuk sokaklarını gezerken mekanlarını tek tek keşfederken herkes aynı noktada hem fikirdir ki Kuzguncuk mekanları küçüklüğüyle bilinir. Ama Glow Coffee sanırız ki Kuzguncuk mekanlarının en en küçüğü ama kahveleriyle en en lezzetlisi. Evet minicik bir kahve dükkanı burası ama öylesine güzel ve keyifli bir dekorasyonu var ki kendinizi buranın konforundan başka bir yerde rahat hissetmeniz mümkün değil. İsterseniz iç mekanda köşede isterseniz kapının hemen önündeki bir masa da konumlanın fark etmez. Kahvelerinizi yudumlarken bir kez daha ne zaman gelirim diye aklınızdan geçirmeniz kaçınılmaz. İyi kahve, iyi mekan ve iyi bir sunum için Glow Coffee Kuzguncuk‘ta sizi bekliyor.

Kuzguncuk Kahve Mekanları

2. Galette Kuzguncuk: İyi Kahve ve Nefis Tatlılar

Güzel bir tatlının yanında iyi bir kahve hiç fena olmaz diyorsanız Galette Kuzguncuk tam da aradığınız adres. Orman Meyveli Crumble, San Sebastian Cheese Cake özellikle denenmesi gereken tatlılar arasına başı çekiyor. Kuzguncuk yürüyüş rotanızda kahve molası için yolunuzu buraya mutlaka düşürün.

Kuzguncuk Kahve Mekanları

3. Neruda Coffee: Sıcacık ve İyi Kahve Deneyimi

Bilenler bilir, Kuzguncuk’ta kahvaltı yapacak ya da tatlı yiyecek mekan sayısı çok ama iyi kahve içecek yer sınırlı! Neruda Coffee de bu açığı çoktandır kapatan kahve mekanlarından biri. İyi bir kahve deneyimi, güler yüzlü hizmet ve kahvenin yanında lezzetli tatlılar tatmak isteyenleri ağırlayan Neruda Coffee, hafta sonları Kuzguncuk semtinin kalabalığından nasibini alsa da hafta içi sakinliğin adresi oluyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir