Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

Kuruçeşme ardı ardına açılan alkolsüz mekanlar ile muhafazakar kesimin ilgisini de son zamanlarda bir hayli üzerine çekmiş bulunuyor. Deniz manzaralı, şık ve kaliteli mekanlarda geçirilen zamanlar keyifli birer anı olarak hafızalarda yer ediniyor. Hafta sonu kaçamaklarının, iş çıkışı yemekli toplantıların ya da arkadaş buluşmalarının vazgeçilmez yerlerinden olan Kuruçeşme’deki en keyifli mekanları araştırmak da elbette bize düşüyor. İşte Kuruçeşme’nin en sevilen 5 alkolsüz mekanı

Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

The Market Bosphorus

Genel olarak steakhouse konseptini belirlemiş bir mekan The Market Bosphorus. Birçok et yemeği seçeneğini menüde bulabiliyorsunuz. Yemekler çok şık sunumlar halinde servis ediliyor. Sahil kenarındaki mekanlara göre kendine has bir tarzı var. Ayrıca böylesi manzarada elbette çok iyi bir kahvaltı hizmeti veriliyor. Kahvaltı olarak tek bir seçenek yerine farklı opsiyonlar sunuluyor. Size de sakin bir sabahta, deniz manzaralı güzel bir kahvaltı etmek düşüyor. Özel günlerde ve kutlamalarda da gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir mekan olarak karşımıza çıkıyor.

The Market Bosphorus İletişim:

  • Adres: Muallim Naci Cad. No: 56 Kuruçeşme İstanbul
  • Tel: (0212) 265 06 66

Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

Anonim Türk Bistro ve Tatlı

Birkaç kattan oluşan mekanda özellikle üst katlarda ve kaptan köşkü olarak isimlendirilen yerde doyumsuz bir manzara mevcut. Boğazdaki mekanların yoğunluğuna alışanlar için alternatif oluşturabilecek sakinlikte bir mekan. Çeşitli seçeneklerin yer aldığı menüde ise ziyaretçilerin favorileri genelde pidelerden yana oluyor. Pazar sabahları servis edilen serpme kahvaltısı ise oldukça zengin. Koru İstanbul’un içinde yer alan mekan, 700 kişilik kapasiteye sahip olduğundan, çeşitli davet ve organizasyonlar için de oldukça elverişli ve tercih edilesi bir seçenek oluyor.

Anonim Türk Bistro ve Tatlı İletişim:

  • Adres: Muallim Naci Cad. No: 93/1 Kuruçeşme / İstanbul
  • Tel: 0212 257 50 80

Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

Koru İstanbul

Boğazın eşsiz güzelliğini adeta ayaklarınızın altına seren bir yer Koru İstanbul. Bir yanda yemyeşil bir korunun içinde bulunurken öte yanda sizi büyüleyen bir İstanbul manzarasının keyfini çıkarabiliyorsunuz burada. Şehrin yorucu ve stresli atmosferinden kaçıp, huzur bulmak istediğiniz her an size muhteşem bir deneyim yaşatan bu mekanda, kahvaltıdan, öğle ve akşam yemeğine kadar birçok seçenek sunuluyor. Güler yüzlü çalışanlarıyla, kaliteli hizmetiyle ve zengin menüsü ile konuklar bir hayli memnun ediliyor.

Koru İstanbul İletişim:

  • Adres: Muallim Naci Cad. No: 93/1 Kuruçeşme İstanbul
  • Tel:  (212) 257 50 80 / (212) 358 10 30

Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

Huqqa

Birkaç yıl önce açılmış olmasına rağmen bir anda İstanbulluların ilgisini üzerine çekmeyi başarmış bir mekan burası. Kuruçeşme’deki alkolsüz mekanların başında gelen Huqqa’da size deniz manzarasının tadına varacağınız eşsiz deneyimler yaşama fırsatı sunuluyor. Tabletler ile sipariş veriliyor olması, zengin menüsü, şık ve zarif dekorasyonu ve tabi ki bulunduğu konum ile birçok İstanbullunun gözdesi haline gelmiş bir mekan. Bu kadar çok seveni ve ziyaretçisi olunca da elbette zaman zaman yer bulma sorunu yaşanabiliyor. Bunun için ise bekleme odası ayrıldığından, gidenlerin sıkıntı yaşamaları engellenmiş oluyor.

Huqqa İletişim:

  • Adres: Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:56, 34345 İstanbul
  • Tel: 0212 265 06 66

Kuruçeşme’nin En Sevilen 5 Alkolsüz Mekanı

Fahham Kuruçeşme

Kuruçeşme’nin yakın zamanda hizmete giren mekanı Fahham Kuruçeşme. Tabi ki bulunduğu yer itibariyle çok güzel bir manzaraya sahip. Kaliteli hizmet ve memnuniyeti sağlamak anlayışıyla kurulan mekanda kahvaltıdan et yemeklerine, şarküteri ürünlerinden çeşitli pizza ve makarnalara kadar her damak tadına uyan seçenekler sunuluyor. Turkuaz rengin hakim olduğu iç mekanda ise rahat koltuklar ve güzel tasarım ile sıcacık bir ortam oluşturulmuş.

Fahham Kuruçeşme İletişim:

  • Adres: Muallim Naci Caddesi No:91 Beşiktaş İstanbul
  • Tel: (0212) 358 5854

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir