Kurban Bayramı Tatilinde Denize Girebileceğiniz, Kadınlara Özel 5 Yer

Kurban Bayramı Tatilinde Denize Girebileceğiniz, Kadınlara Özel 5 Yer

İstanbul'a Yakın Kadınlar Plajı

Turizmi canlandırmaya yönelik uzatılarak dokuz güne çıkarılan Kurban Bayramı tatili, birçok kişiyi tatil planı yapmaya yönlendiriyor. Kurban Bayramını ailenizle dini vecibeleri yerine getirdikten sonra dahi tatil planı yapabilecek bir vakit kalmış oluyor. İşte bu süre içinde İstanbul’a yakın denize girebilecek kadınlara özel yerleri sizler için derledik.

Kurban Bayramı tatilinde uzun bir tatil planı yapmak istemiyorsanız ama tatil süresince denizin keyfini çıkarmak istiyorsanız İstanbul’a yakın 5 kadınlara özel plaj.

İstanbul'a Yakın Kadınlar Plajı

Bursa Kurşunlu Kadınlar Plajı

Tarihi ve doğal değerlerinin yanı sıra 115 kilometreyi bulan deniz sahillerinin yaz turizmine kazandırılması hedeflenen Bursa’da, kadınlara yönelik plaj çalışması da bu yönde duyulan talebe cevap verme amacı ile geçtiğimiz yaz hizmete girdi. Siz de bayram tatilinizde İstanbul’dan fazla uzaklaşmadan keyifli bir mola vermek istiyorsanız Bursa’nın tarihi zenginliğinin tadını çıkarabilir ve Bursa Kurşunlu Kadınlar Plajı‘nda denizin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul'a Yakın Kadınlar Plajı

Esenköy Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı

Esenköy’ün insana huzur veren doğasında konumlanan Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı kaliteli hizmet, lezzetli yiyecekler ve konfor üçgeninin hakkını veriyor. Günübirlik gidilebileceği gibi, çevredeki otel ya da pansiyonlarda kalarak doğanın ortasında, birkaç günlüğüne kafanızı dinleyebilirsiniz.

İstanbul'a Yakın Kadınlar Plajı

Poyrazköy Kadınlar Plajı

Yeşili ve maviyi harmanlayan, sakin yaşantısı ile Beykoz, bayram tatilinde de deniz keyfi yaşamak isteyenler için adeta bir vaha.

İstanbul'a Yakın Kadınlar Plajı

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

Altınkum Kadınlar Plajı deniz, kumsal ve piknik alanını bir arada! Şehirden uzak ama bir o kadar da şehre yakın bir deniz keyfi hayal edenler için Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı iyi bir alternatif olabilir. Ancak diğer plajlara göre çokça kalabalık olduğunu söylemeden geçmek istemeyiz.

İstanbul'a Yakın Kadınlar Plajı

Esenköy Reis Kadınlar Plajı

Esenköy’ün bir diğer kadınlara özel plajı da Şelale mevkinde bulunuyor. Rahat ve keyifli bir deniz keyfi için Reis Kadınlar Plajı tüm isteklerinizi karşılamaya hazır.

Yorumlar

“Kurban Bayramı Tatilinde Denize Girebileceğiniz, Kadınlara Özel 5 Yer” için 3 cevap

  1. Nazan hacioglu dedi ki:

    Sariyer altinkum plajinin giyinme odalari ve tuvaletleri çok pis. Hatta anlatilamayacak derecede

  2. Kübra Okcu dedi ki:

    Armutlu Tatil Köyü’den bahsetmemişsiniz. Denizi biraz derin ve dalgalı yalnız rahat edebileceğiniz güzel bir plaja sahip.

  3. Elif dedi ki:

    Sarıyer Altınkum bayanlar plajında soyunma kabinlerinde bir ışık bile YÖK üstünüzü karanlıkta değiştirmek zorunda kalıyorsunuz kabinlerin kapıları kitli değil her an açılacak gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir