Kumsalın Gençleri İçin Hafif ve Renkli Stil Önerileri

Kumsalın Gençleri İçin Hafif ve Renkli Stil Önerileri

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Tunik: Everyday Basic – Satın Al

Yeni dünyanın kurallarını belirleyen gençler, sahilleri yepyeni bir manifesto ile karşılıyor. Konfor, enerji ve şık üçlüsü bir araya gelince, hayalleri zorlayan stiller tatil günlerine sızıyor.

Denim konforu, romantik fırfırlar, şirin pötikareler, karakterli takımlar, cool çizgiler yazın enerji dolu renkleriyle bir araya geliyor.

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Beyazdan sarıya pembeden maviye, turucudan yeşile onlarca trend tesettür kombin modellerinin egemen tonları oluyor. İşte sahilin gençleri için tatil boyunca hem rahat ettirecek hem de iyi görünüme kavuşturacak hafif ve renkli stil önerileri…

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Sarı Kap: Rabiaca – Satın Al

Güneşin Enerji Dolu Sarısını Çalın

2017 yazında renk aşımı sarının enerji dolu haliyle kutlanıyor. Siz de güneşten ilham alan sarının pozitif etkisini stilinize yansıtmayı deneyin. Adeta bir şölen yaşatacak, sıcak havanın ekürisi olan bu sevilesi ton kusursuz görünümler için birebir. Sarının en sevdiğiniz tonundan bir tunik, sezonun trendi bol pantolonlar, çiçek desenli şifon şallar, figürlü hasır çantalar, çiçekli terliklerle kumsalın renkli stilini yakalamak için beklemeyin.

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Tunik: Benin – Satın Al

Neşeli Tişörtleri Kombinlemeden Geçmeyin

Konforlu ve stil sahibi duruşu eğlenceli hale getirmeye ne dersiniz? 2017 sezonunda koleksiyonlarda rengarenk desenlere sahip onlarca farklı uzun tişörtlerden bulabilirsiniz. Beyaz üzerinde kendini belli eden kimi zaman çizgiler kimi zaman çiçekler kimi zamansa meyveler… İster etekle kombinleyin ister bol pantolonla, ister şifon ceketle kombinleyin isterseniz de incecik hırkalarla.

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Desenlerle Gökkuşağını Temsil Edin

Şehir yaşamında rengarenk kombinler fazla iddialı olsa da tatil yörelerinde oldukça minimal durabiliyor. Pembeden yeşile onlarca renk tonunu üzerinde barındıran elbiseler, adeta gök kuşağını temsil ediyor. Bu renkli dünyaya sadeliğiyle eşlik eden beyazsa geçiş havasıyla kombinlemeyi kolaylaştırıyor. Bol kesim, incecik kemerli, etek ucu fırfırlı rengarenk bir elbise tasarımı kumsalın gençlerine göz kırpıyor. Bununla beraber unutmamanız gerekense, kullanacağınız renklerin optimist olması yerine daha soft tonların bir arada kullanmak.

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Nakışlı Fırfırlı Elbiselerle Trend Görünüme Kavuşun

Yaz boyunca hemen hemen her koleksiyonda ve her parçada karşımıza çıkan nakış desenler ve fırfır detaylar, bir araya geliyor ve kumsalın gençlerine ayak uyduruyor. Etek ucu volanlı tasarımlar, göğüs kısmı nakışlı elbiseler, bol kesimleriyle hem konfor hem trend bir görünüm sunuyor. Sportif elbiselerin sandalet ya da terliklerle buluşmasıysa gençlere çok yakışıyor.

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Kloş Etek & Çizgili Tişört Cool’luğunu Yakalayın

Yaz günlerinin hit deseni çizgilerin cool’luğu en çok kumsalın gençlerine yakışıyor. Bu uyumu bir yaz akşamı kombinine dönüştürmek içinse ilk seçenek, kloş eteklerle kombinlemek. Oldukça havalı bir görünüme kavuşturacak, belden oturan kloş eteklerle çizgili tişörtleri bir araya getirin. Elinize alacağınız torba çanta ve yine yazın trendi olan fiyonklu terlikle hem şık, hem cool bir görünüme imzanızı atın.

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Tunik: Equipment

Pötikare Şirin Tuniklerin Kumsal Aşkını Keşfedin

Pötikarenin son günlerdeki önlenemez yükselişine kumsallarda ayak uydurun. Bu cool desenin şirin detaylarla buluşmasıyla yazın sevilen görünümlerine kavuşun. Tunikleri rahat mı rahat beyaz bol pantolonlarla tamamlayın.

Genç Tesettür Kıyafetler ve Kombinler

Takım Ruhunu Deneyin

Tatilde giy-çık rahat et kombinleri arayan gençlerdenseniz, takım ruhu tam size göre! Aynı renk ya da aynı desenden oluşan pantolon – tunik ikilileri kombin derdini adeta ortadan kaldırıyor. Bu cool görünümlerin hafif ve bol duruşlarıysa sıcak günlerin en havalılarından oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir