Kullanışlılık ve Şıklığın Sembolü “Kaz Ayağı Deseni”

Kullanışlılık ve Şıklığın Sembolü “Kaz Ayağı Deseni”

Kaz-Ayağı-Deseni-Tesettür-Giyim-Modelleri 2013

Kullanışlılık ve şıklığın sembolü kaz ayağı deseni…

Yaygın olarak siyah ve beyazın mükemmel uyumunu kıyafetlere taşıyan bu desen, 2013 sezonunda oldukça büyük ilgi görüyor. Her renk aksesuar, çanta ve ayakkabıyla uyumu yakalayabileceğiniz gibi, aynı zamanda klasik şıklığın garantisini de sunuyor.

Fazla risk almak istemeyen kadınlar için kaz ayağı desenli elbiseler düz renklerle kombinlenebilir, özellikle siyah bluzlar tercih edilebilir. Bu kombinin kullanımı için siyah ve beyaz aksesuarlar en ideal seçim olacaktır. Beyaz svarowski taşlı kolyeler ve bilezikler sizi olduğunuzdan da çekici ve şık gösterecek, gözlerin sizin üzerinize çevrilmesini sağlayacaktır.

Kaz ayağı desenli elbiseler  günlük kullanım için de tercih edilebilir. Kaz ayağı desenli elbise sizi olduğunuzdan da zayıf gösterecek, kendinizi de daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Eğer kaz ayağı desenli elbise ve eteklerinizi günlük kullanıma uydurmak istiyorsanız klasik yuvarlak burunlu babetleri; özel günler içinse topuklu düz siyah ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Kaz-Ayağı-Deseni-Tesettür-Giyim-Modelleri 2013

“Ben kaz ayağı desenini kıyafetlerimde değil, aksesuarlarımda kullanmayı tercih ederim.” diyorsanız İpekyol şallar sizin için birebir. Jean ve düz renk t-shirt-bluzdan oluşan kombinlerinizi kaz ayağı desenli şallarla tamamlayabilir, böylece şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir