Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kuaybe Gider 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Kuaybe Gider 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Kuaybe Gider 2016 Sonbahar Kış

Lüksün Yeni Ekürisi “Bohem”

Gizemli, eklektik, boho chic…

Bohem ruhu yeni sezonda yepyeni bir forma bürünüyor. Bohem parçaların lüks kumaşlarla birleşmesiyle doğan lüks bohem akımı Kuaybe Gider‘in yeni koleksiyonunun da çıkış noktası. Lüks kategoride yer alan kumaşlarla hazırlanan bohem parçalar Kuaybe Gider yeni sezon koleksiyonu ‘Golden Bohemia‘da karşımıza çıkıyor.

“Lüks” ve “bohem” bu sezon Kuaybe Gider 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘nu özetleyen iki anahtar kelime. Bohem stilin dünyada yankı uyandıran yeni halinde süet, tencel ottoman, doble krep gibi kumaşlar günlük lükste buluşuyor ve Kuaybe Gider koleksiyonuna hayat veriyor.

Kuaybe Gider 2016 Sonbahar Kış

Son zamanların yükselen trendi süet parçalar hemen hemen her parçada karşımıza çıkıyor. Toprak tonlarının hakim olduğu bu trende taba, devetüyü gibi renkler eşlik ediyor. Genel olarak siyah, beyaz ve denim parçalarla bir araya gelen süetler, 2016’nın sokak modasını yansıtıyor. Süet kıyafet ve aksesuarlarda yer alan ayrı bir detay ise püskül. 70’li yılların modasını yansıtan süet ve püskül parçalar sonbaharda vazgeçilmezleriniz arasında yerini alabilir. Kuaybe Gider’in yeni sezonunda görebileceğiniz bu parçalar, modern şıklığı ve bohem tarzı yansıtıyor.

Kuaybe Gider 2016 Sonbahar Kış

Denim on Denim

Havalar değişken olmaya devam ediyor, bu kararsız hava şartlarında en iyi kurtarıcı her şeyle kolayca uyum sağlayan yılların eskitemediği ‘denim’ler oluyor… Yaz sıcaklarında fazla kalın kalan denim parçaların zamanı serin sonbahar ayları. Denim parçaları yine denim parçalara yakın tutun. Çünkü yeni sezonda “denim on denim” akımı ile ister istemez yakınlaşacaklar.

Sezon modasında denim parçaları yine denim kumaşlarla kombinlemek trendler arasında. 90’lara ait bu modaya birçok modacı da eşlik ediyor. Kuaybe Gider’in yeni koleksiyonunda çokça yer alan denim parçalar, farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Önden patlı, denim etekler; sade tasarımlı denim gömlekler, açık ve koyu renk seçenekleriyle trendi yakalıyor. Denim parçaları devetüyü kemer, şal ve ayakkabıyla tamamlayan tasarımcı bohem tarzını bir kez daha ortaya koyuyor.

Kuaybe Gider 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda yer alan denim parçalarla yakalayacağınız siluetin minimalizm kümesinde yer almasını istiyorsanız abartıdan uzak durun. Görünümünüze bir doz bohem katmak için reçetenize püsküller ve süet parçalar olsun.

Kuaybe Gider 2016 Sonbahar Kış

Eteklerde İki Farklı Boy Alternatifi

Kuaybe Gider kadını bu kış farklı alternatiflerin sunulduğu ayrıcalıklı bir koleksiyonla karşılaşıyor.

Golden Bohemia koleksiyonunda yer alan iki farklı etek boyu alternatifi sonbahar kış kombinlerine benzersiz görünüm katmak isteyenleri bekliyor. Yeni bohem anlayışı biker botlarla midi boy etekleri eşleştirmeyi mümkün kılıyor. Sonbaharın nostaljik ruhunu derinden hissederken siz de biker botlarınıza Kuaybe Gider midi etekleriyle bir arada olmaları için şans verin.

Kuaybe Gider tasarımı tüm parçaları www.kuaybegider.com ‘dan online olarak satın alabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *