Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir?

Kot Tunikler Nasıl Kombinlenir?

Kot Tunik Kombinleri

Kombin: Tunik: Lewi’s, Ayakkabı: Dsquared2, Gözlük: Vanessa

Kombin yapmakta zorlanılmayan kolay parçaların başında, kot tunikler gelir. Özellikle yazın vazgeçilmezleri arasında olan kot tuniklerle, hepimiz kendi stilimizi yansıtan kombinlere imza atarız. Bazen enerjik bir kombin, bazen tek renk hakimiyetindeki parçalar, bazen de kendimizi çocuk gibi hissettiğimiz kombinler. Tüm duygularımızı ifade eden kot tunik kombinlerinde, sizin ruh haliniz genelde hangisinden yana olurdu.

Kot Tunik Kombinleri

Kombin: Tunik: H&M, Eşarp: Saint Laurent, Ayakkabı: Chorlette

Günlük koşuşturmalar

Bazen gün içinde öyle bir program yaparız ki, zamanı neredeyse kılı kılına yetiştiririz. İşte günlük koşuşturmalarda en rahat edilen kıyafetlerin başında gelen kot tuniklerinizi, babetleriniz ya da spor ayakkabılarınızla gönül rahatlığıyla kombinlemeye ne dersiniz? Kaymayan ipek bir eşarp, ya da sizi en iyi yansıtan rengin olduğu şık bir şal bu kombine eşlik etsin. Kalın bilezikler, kolyeler ya da sıra dışı yüzüklerle de kombinizini canlandırabilirsiniz.

Kot Tunik Kombinleri

Kombin: Tunik: TopShop, Pantolon: Emilio Pucci, Şal: Kayra

Hafta sonu programları

Hafta sonu dendiğinde hepimizin içinde tatlı bir huzur olur. Koca bir haftanın yorgunluğu neredeyse o iki günde atlatılır. Piknikler ya da kısa geziler hafta sonu programlarına sığdırılır. İşte bu günler için aklınıza gelecek kıyafetlerin başında kot tunikler olsun. Spor ayakkabılar bu programlar için ideal ayakkabıların başında. Rahat ve salaş modellerdeki kot tunikler hafta sonu gezileriniz için ilk aklınıza gelecekler arasında yer alsın.

Kot Tunik Kombinleri

Kombin: Tunik: Current Eliot, Ayakkabı: Converse, Şal: H&M

Kot tunikler nasıl kombinlenir?

Aslında kotlara her parçanın ve her rengin yakıştığını hepimiz biliriz. Doğru parçalarla şık bir yemek için tercih edilirken, spor bir stilde de ilk kullanılan kıyafetlerin başında gelir. Bu sezon kotlarınızı floral desenli parçalarla kullanabilirsiniz. Bunun yanında püskül çantalar, ya da ikonik çantalar bu sezon kotlarınızla tercih edebilecekleriniz arasında. Kotlarınızı tek renk hakimiyetini asla kullanmayın. Üç renkli kombinler yazın enerjisini en iyi yansıtan şıklığın da adresi olacak. Bizden söylemesi!

Kot Tunik Kombinleri

Kombin: Tunik: Warehouse, Pantolon: Forever New, Çanta: Ralph Lauren

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *