Komşufırın’dan Ev Yapımı Keklere Yeni Yorumlar: Kuruyemişli Kek ve Tahıllı Kek

Komşufırın’dan Ev Yapımı Keklere Yeni Yorumlar: Kuruyemişli Kek ve Tahıllı Kek

Komşufırın Sağlıklı Kekler

Komşufırın’ın yeni ürünleri fırınlardaki yerini alıyor…

Doruk Group Holding’in fırıncılık markası Komşufırın, misafirlerini özgün lezzet reçeteleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ev yapımı keklere farklı yorumlar katan Komşufırın’ın yeni baton kekleri Kuruyemişli Kek ve Tahıllı Kek, zengin içerikleriyle çay saatlerinin vazgeçilmezleri olacak.

Mahalle fırıncılığının sıcaklığını yenilikçi lezzet yorumlarıyla birleştiren ve kuruluşunun 10. yılını kutlayan Komşufırın, yeni kekleriyle misafirlerini yine şaşırtacak.

Komşufırın Sağlıklı Kekler

Ceviz, fındık, fıstık, badem ve çikolata parçaları

Komşufırın’ın çerez ve çay saatlerini birleştirecek olan yeni ürünü Kuruyemişli Kek’in içeriğinde ceviz, fındık, fıstık, badem ve çikolata parçaları gibi hem besleyici hem de sağlıklı malzemeler bulunuyor.

Komşufırın Sağlıklı Kekler

Meyveli ve tahıllı kekleri tercih edenler için yeni alternatif

Meyveli ve tahıllı keklerden hoşlanan Komşufırın misafirleri içinse Tahıllı Kek yepyeni bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Tarçın, zencefil, elma, üzüm, fındık, yulaf ezmesi, İzmir üzümü, ay çekirdek içi ve kabak çekirdeği içi gibi malzemelerin olduğu Tahıllı Kek de günün her saati tüketilebilecek ürünler arasında yer alıyor.

Yeni nesil fırıncılığın simgesi Komşufırın, uzmanlık alanı ve var olmamı sebebi ekmeklerin yanı sıra misafirlerini kek, atıştırmalık ve içecek gibi yeni ürünlerle şaşırtmaya ve müşterilerinin hayatına yenilik katmaya devam edecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir