Kombinlerinizde Size Eşlik Edecek En Şık Aksesuarlar, Burberry’den!

Kombinlerinizde Size Eşlik Edecek En Şık Aksesuarlar, Burberry’den!

Takı Modelleri 2014 Burberry

Kusursuz tasarımları ve özenli işçiliği ile YesilTopuklar.com’un en sevdiği markalardan olan Burberry‘nin 2013/14 Sonbahar Kış Takı Koleksiyonu, özgün tasarımlarıyla karşımızda…

Biz kadınlar için aksesuarlar kıyafetlerimiz kadar önem arz etmektedir. Kıyafetlerimizi kombinlerken modeli, rengi, kumaşı ve birbiri ile uyumuna çok dikkat ederiz. Bununla birlikte kombinimize eşlik edecek en şık aksesuarı da seçmek isteriz. Sezonun öne çıkan modellerinden bizim en beğendiklerimiz arasında Burberry’nin şık kalın bilezikleri gelmektedir.

Takı Modelleri 2014 Burberry

Sezon trendleri büyük aksesuarlarla öne çıkıyor. Özellikle kolye ve bileziklerde kalın ve şık modelleri bu sezon tercih etmenizi öneriyoruz. Şık bir etek ceket takım kombininizle bu aksesuarları tercih edebileceğiniz gibi, hafta sonu programlarınızda spor giyimlerinizde de Burberry bileziklerini tercih edebilirsiniz.

Takı Modelleri 2014 Burberry

Biz hanımlar için ziynet eşyası çok önemlidir. Bir genç kız gelin olurken en değerli eşyası kullanacağı aksesuarlarıdır. Bu özel takıları hayatının her anında tercih ederek kullanacaktır. Aksesuarlarda markaların özel ve şık koleksiyonlarını tercih edebileceğiniz gibi, günlük kullanıma uygun daha cazip fiyatlı şık modelleri de seçebilirsiniz.

Takı Modelleri 2014 Burberry

Günümüzde bilezik denince aklımıza nedense bildiğimiz klasik altın bilezikler gelse de, tarih boyunca kadınların kullandığı bilezikler, çok farklılıklar göstermektedir. Bileziklerin birçok maddeden yapıldığını da söyleyebiliriz. Yukarıda zikrettiğimiz kalın bileziklerin en önemli özelliği şık durmasındandır.

Takı Modelleri 2014 Burberry

Eskiden yörük kadınların bakırdan kullandığı iki ucu açık kalın bileziklerin sadece görselliği yoktu. Aynı zamanda kalın bakır bileziklere yel bilezikleri de denirdi. Tabi ki bizler altın bileziğin yanı sıra gümüş takı ve bilezikleri de zikredebiliriz. Geçmişten günümüze hangi çeşit ve model olursa olsun kadınların vazgeçemediği en önemli ziynet eşyalarından birisi de bileziklerdir diyebiliriz.

Takı Modelleri 2014 Burberry
Takı Modelleri 2014 Burberry

Yorumlar

“Kombinlerinizde Size Eşlik Edecek En Şık Aksesuarlar, Burberry’den!” için bir cevap

  1. […] Babet-Saat: Burberry […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir