Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kombinlerin En Saf Hali: Beyaz

Kombinlerin En Saf Hali: Beyaz

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

Kap: Goen.J

Kombinlerin en saf hali beyaz, şıklık iklimini estirdiği zarafet rüzgarlarıyla sokağa taşıyor. Yalın siluetlerin net duruşları, iddialı formlarla karşımıza çıkıyor.

İkonik tavrından asla ödün vermeyen beyaz tasarımlar, stili egemenliği altına alıyor. İlkbaharın esintili günlerinden yazın kavurucu sıcaklarına tek başına yetecek beyaz, tesettür kombinlerin değişmez yıldızı. Bembeyaz saf bir stilin oyun bozan hileleri, ipuçları, tesettür kombin ilhamı…

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

  • Nakışlı Gömlek: Selma Sarı – Satın Al
  • Koton Gömlek: Kuaybe Gider – Satın Al

Kurtarıcı Beyaz Koton Gömlek

Yaz boyu neredeyse her kombinin kahramanı olabilecek beyaz koton gömlekler, sportif havayı elegan tavırla buluşturuyor. Serin ilkbahar günlerinde denim ceketlerin, renkli trençlerin içinde yaza geçiş hissini verecek beyaz uzun gömlekler, sokak stilinin yıldızı. Bol pantolonlar, eteklerle kombinlenirken, elbiselerin üzerine kimi zaman ceket edasıyla alınan gömlekler havalı duruşunu tam da bu noktada gösteriyor.

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

Düğmeli Etek: Kayra – Satın Al

Hem Romantik Hem Sportif

Beyaz eteklerin en sportif haline romantiklik katmaya ne dersin? Dantel etek uçları, düğme şeritle bu iki farklı stili tek bir kombinde buluşturuyor. Bu masum havayı beyaz bomber ceketler, mavi aksesuarlarla kombinleyerek, taptaze bir nefes hissini kombinde yansıtmak elinizde.

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

Elbise: Riva Fashion

Elbiselerin Konforlu Yükselişi

Güneşin sıcaklığını hissettiğimiz yepyeni bir mevsimde, beyaz elbiselerle yaz stilini yakalayın. Uçuş uçuş etekler, incecik kumaşlar, bol kesimler havadar kombinler için ilk akla gelen. Sezon trendleri arasına yerleşen sportif görünümdeki beyaz elbiselerde öne çıkanlar ise maksi boy gömlek tasarımları. Bu parçaya eşlik edecek ikonik parçalarsa sneakerlar, desenli ceketler ve şallar olacak.

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

Pantolon: Riva Fashion

Bol Pantolonlarla Cool Hava

2017 İlkbaharında rahatlığın timsali olan bol pantolonlar, cool havasıyla gönülleri fethediyor. Neredeyse etek görünümündeki tasarımlar kendini eteklerle rahat hissetmeyenler için birebir. Baharın capcanlı renk tonlarındaki tunikleriyle kombinlenen beyaz pantolonlara eşlik edense spor ayakkabılar, renkli çoraplar ve çantalar.

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

Yelek: Riva Fashion

Organik Stillere Adım

Sıcak günlerde en sevilen kombinler, organik stilden geçiyor. Pamuklu kumaşlardan tasarlanan etek, elbise ve gömlekler baştan aşağı beyazla kombinleniyor. Farklı bir renk yerine detaylarla renk katılıyor. Gömleklere işlenen nakışlar, püskül ve fırfır ayrıntısı, hasır çantalar kobmininizi tamamlayacak.

Beyaz Tesettür Kombinler 2017 Yaz

Trençkot: Burberry

Beyaz Trençkot Zamanı

Bir süper kahraman edasıyla kombinlerin havası olacak maksi boy trençkotlar, ilkbaharın kurtarıcı parçası. Dolapların olmazsa olmazı tasarımlar, kemer detaylarıyla kendini gösteriyor. Sarı, pudra, mavi gibi ferah renklerle kombinleyerek natürel bir hava yakalayacağınız kombin, iç açıcı duruşuyla hem ruhunuza hem çevrenize mutluluk verecek.

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

Etek: Kübra Alpay – Satın Al

Beyazla Şıklığa Yükseliş

Sıcak yaz günlerinde en ihtiyacımız olan rahatlık ve konfor olsa da her zaman sportif olmaktan yana değiliz. Bu konforu şıklığa yönlendiren beyaz tasarımların, mevsime elegan bir hava katmakta üstüne yok. Beyaz tül detaylı kloş etekler, beyaz maksi boy krep elbiseler tam da bu günler için göz kırpıyor. Beyazın zarafetine eşlik edecek stilletolar, ve yine zarifliğe ortak olan babetler aklınızda olmalı.

Beyaz Tesettür Kombinler 2017 Yaz

  • Etek: Lisa Marie Fernandez
  • Tunik: Miu Miu

Desen Desen Beyaz

Masum, zarif, saf, cool… Beyaza yüklenen onlarca anlam bulabilirsiniz. Beyazın hakim olduğu tasarımlara eşlik eden çizgiler ve çiçek desenleriyse dinamik stillerin baş tacı. Karmaşıklıktan uzak, minimalist tavrını baharın trend desenleriyle sunan beyaz, kombinlerin işini kolaylaştıran kurtarıcılar.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Beyaz Tesettür Kombinleri 2017 Yaz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *