Kombinlenmesi Kolay Ürünlere Yatırım Yapın!

Kombinlenmesi Kolay Ürünlere Yatırım Yapın!

Tesettür Giyimde İndirim

Şimdi Alışveriş Zamanı!

İndirim günleri tüm hızıyla devam ediyor. Üstelik %50 indirimler, yerini %70 indirimlere bırakıyor. İşte tam da bu günlerde kombinlenmesi kolay ürünlere yatırım yapın.

İndirim günlerinde bu alışkanlığı kazanarak, sonrasındaki tüm moda alışverişlerinizde bu kuralı her zaman hatırlayın. Bu sayede bütçenizi hiçbir zaman zorlamaz, dolabınızda gereksiz kıyafet kalabalığı bulundurmazsınız.

Tesettür Giyimde İndirim

Nasıl kombin yapılır?

Herkesin kendisine göre bir giyim zevki var. Bazen bize göre güzel gelen kıyafetlerin bir arada görünmesi doğru bir kombinin parçalarını asla oluşturmaz. Bu sebeple kıyafetlerinizi nasıl kombinlemeniz gerektiğini bilin. Artık hepimizin elinde akıllı telefonlar var. Beğendiğiniz tasarımcıları, moda editörlerini ya da markaları takip ederek kombinlerde renk, desen ve aksesuar uyumunu inceleyebilir kendinize en uygun kombini uyarlayabilirsiniz.

Tesettür Giyimde İndirim

Modası geçmeyecek parçalara yatırım yapın

Hepimizin dolabında tasarım açısından farklı çok özel kıyafetler vardır. Bu modeller her zaman beğenilir ama asla giyilmez. İşte bu durum o özel tasarımı doğru bir kombinde kullanamamaktan kaynaklanıyor. Alışveriş yaparken özel parçalara yatarım yerine alacağınız her parçayı, nasıl kombinleyeceğinizi muhakkak düşünün. Evdeki dolabınızı gözünüzün önünden geçirin. Hatta aldığınız kıyafet sadece tek kombinle değil, birkaç kombinle uyumlu olmasına da dikkat edin.

Tesettür Giyimde İndirim

Kombinlerken çok detay düşünmeyin

Bazen bir kıyafet giyerken kombinimizde detaylar içinde boğuluruz. Böyle bir durum en çok özen gösterdiğimiz kombinin üzerimizde eğreti durmasına yol açar. Kıyafet alışverişlerinizde doğru parçalara yatırım yaptığınızdan emin olursanız, kombininizi yaparken asla detaylarda boğulmazsınız. Klasik minimal bir stille günün en şık kadını olmaya bile aday olabilirsiniz. Doğru parçalar, doğru kombin yapabilmek işte stil sahibi olmanın anahtar kelimeleri bunlar.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *