Köftenin Ustasından Kahve Keyfi

Köftenin Ustasından Kahve Keyfi

Alkolsüz-Mekanlar-Filizler-Köftecisi

Alkolsüz Mekanlar: Filizler Köftecisi

Filizler Köftecisi‘nin içinde yer alan Filizler Cafe eşsiz manzarası ve kaliteli  hizmeti ile sizleri bekliyor. Damak çatlatan lezzetleriyle ünlü Filizler Köftecisi, yemekleriyle olduğu kadar şehrin gürültüsünden uzak keyifli vakit geçirebileceğiniz ‘Filizler Cafe’si ile de misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor. Dilden dile dolaşan meşhur köftesi kadar cafe tarafında da iddialı olan Filizler, misafirlerine sunduğu tatlı çeşitleri ve özel hazırlanmış Türk kahvesi ile günün her saati eşsiz manzara eşliğinde kaliteli hizmet sunuyor. Filizler Cafe dünya işlerinden uzak kafanızı dinleyebileceğiniz bir atmosfer yaratmanıza imkan sağlarken, arkadaşlarınızla buluşup sohbet edebileceğiniz bir mekan.

Alkolsüz-Mekanlar-Filizler-Köftecisi

Filizler Cafe’de İstanbul’u İstanbul yapan gün batımlarını ve muhteşem manzarasını ve de tarih kokan o tepelerini lezzetli yemekler ve tatlılar eşliğinde, dostlarınızla sohbet ederken veya kahvenizi yudumlarken izleyebilirsiniz.

Ayrıca özel günlerinizde, kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde talebinizi karşılamaya, sizi eşsiz tarih kokan deniz manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile ağırlamaya hazır. Şehrin merkezinde gizli kalmış, sessiz, sakin ve huzur dolu mekanımızı keşfetmenin mutluluğunu doyasıya yaşamanızı diliyor.

Filizler Köftecisi
Salacak Tel: (0216) 342 00 00
Tuzla Tel: (0216) 395 91 06

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir