Klasik Lezzetlerin Sıra Dışı Sunumlarla Buluştuğu Mekan: Mastave Karaköy

Klasik Lezzetlerin Sıra Dışı Sunumlarla Buluştuğu Mekan: Mastave Karaköy

Mastave Karaköy İç Mekan

Mekan severlerin, gurmelerin, gezginlerin son zamanlarda en çok tercih ettiği semtlerden bir tanesi Karaköy’de hep bildiğimiz ve sevdiğimiz lezzetlerin alışageldiğimizden çok daha farklı hallerine rastlayabildiğimiz bir mekan mevcut: Mastave Karaköy. Yetenekli şefleri, görselliği zirvede sunumları, lezzetleri yemekleri ve tatlıları ile gönüllerde taht kuran yerlerden biri olmayı başaran mekan, bizim de merceğimize takılıyor. Her gün 08:00-23:30 saatleri arasında hizmet veren ve alkolsüz konseptte çalışan mekanla ilgili tüm aradıklarınız ise yazımızda yer alıyor.

Mastave Karaköy Et Mekanı

En güzel kebaplar, lezzetine doyulmaz steaklerle etin hakkını veren mekan

Mekanın ilk etapta ön plana çıkan yemekleri et yemekleri oluyor. Türk ve Dünya mutfağından örneklerin sergilendiği mekanda, özellikle kebaplar bir hayli beğeniliyor. Kaliteli ve lezzetli etin, usta ellerde pişirilip servis edilmesiyle hazırlanan yemekler, tadanlardan da tam not alıyor. Klasik Anadolu damak tadına uygun olarak hazırlanan seçenekler, alıştıklarından vazgeçemeyenler için de birebir oluyor. Et yemeklerinin yanına çok yakışan çeşit çeşit salatalar; hafif bir şeyler isteyenler için zeytinyağlılar, ızgara sebzeler, ve ana yemekten önce içimizi ısıtan sıcacık çorbalar Mastave Karaköy’de rastlayabileceğiniz lezzetlerden yalnızca birkaçı. Türk mutfağının en kıymetlisi baklava da, burada dumanlı sunumu ve eşsiz lezzetiyle ön plana çıkıyor.

Mastave Karaköy İç Mekan Dekorasyonu

Modern mekan tasarımı ve rahat ortamı ile keyifli akşamlarınıza talip bir yer

Rahat bir alanda, konforlu koltukları ve modern tasarımı ile dikkat çeken Mastave, baş başa yada kalabalık gruplarla yenecek akşam yemekleri için de bir hayli uygun bir yer. Hafta sonu sabahlarını keyiflendirmek isteyenlerin de unutulmadığı mekanda, zengin serpme kahvaltı seçeneği de mevcut. Taze kahvaltılıklarla hazırlanan öğün, güne güzel başlamanızı sağlayacak cinsten.

Mastave Karaköy İç Mekan Dekorasyon

Karaköy’ün dar sokakları düşünüldüğünde mekan kapasitesi olarak bir hayli yeterli olduğu fark edilen Mastave Karaköy, arkadaş toplantıları, aile buluşmaları, sevdiklerinizle geçirilecek keyifli bir kahvaltı için oldukça uygun bir mekan. Karaköy’e yolunuz düştükçe uğrayıp, lezzetli et yemeklerinin tadına bakarken modern mimarinin de keyfini sürebileceğiniz işletme, enfes tatlıları ile de deneyiminizi taçlandırmayı vadediyor.

Mastave Karaköy İç Dekorasyon

Mastave Karaköy İletişim

  • Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Caddesi, No:53D/4, Beyoğlu/İstanbul
  • Tel: (0212) 249 49 08

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir