Klasik Beyaz Gömlekler Form Değiştiriyor

Klasik Beyaz Gömlekler Form Değiştiriyor

Kayra 2016 Beyaz Tunik Gömlek Modelleri

Koleksiyonlardan asla eksik olmayan beyaz gömlekler sezona bomba gibi düşüyor. Klasik formlardan sıyrılıp değişime uğrayan beyaz gömleklerin bu denli sevilmesine aslında pek de şaşırmadık, çünkü yıllarca klasik olmaya zorlanan tesettürlü kadın, bu sezon sportif parçalarla rahatlığın tadını çıkarmaya hazır.

Tasarımcıların farklılık arayışları, oyun bozan kesimleri yepyeni formlarla sokaklarda baş gösterirken, zamansız parça beyaz gömleklerin, yeni ve karakterli duruşuna kapılmaya siz de hazır olun.

Tuğba Venn 2016 Beyaz Gömlek Modelleri

Çizgiler, Nakışlar ve Armalar

Beyaz gömlekleri klasik formundan çıkaran en sevilesi detaylar, çizgiler, nakış ve armalar. Enine ya da boyuna çizgiler, geleneksel renk motifli nakışlar, gömleklere dinamizm katıyor. Harika bir stil için anahtar parça olacak tasarımlar, oldukça da rahat kesimli.

Gömlekleri süsleyen ve cool bir hava katan başka bir detaysa eğlenceli figürler. Kimi zaman çiçek baskıları kimi zamansa yazı kabartmaları ya da neşeli nesneler. Yaza hareket katma sizin elinizde.

Armine 2016 Beyaz Gömlek Modelleri

Casual Ya da Monokrom Benzer Ama Farklı

Şimdiye kadarki formlarından sıyrılan gömlekler, eski hallerine benzer ancak oldukça da farklı karşımıza çıkıyor. Kimi zaman yakalardaki fiyonk detayı kimi zamanda şık işlemeler. Eteklerle harika uyumu yakalan bu şık parçalar tesettürlü kadının stilinde aranılan parça. Siyah – beyaz uyumuyla monokrom, klasik parçalarla casual stili yakalayan beyaz gömlekler, olmazsa olmazlar arasında baş rolde.

2016 Yaz Spor Gömlek Modelleri

Sportif ve Cool İkiliyi Keşfedin

Klasik olmak hiç de bana göre değil diyenleri mutlu edecek tasarımlar koleksiyonlarda yerini çoktan aldı. Bir o kadar sportif ve konforlu parçalar oldukça cool halde kendini gösteriyor. Beyaz gömleklerin üzerine giyilen kısa sweetler, modayla yakın temasta bir kombin oluşturuyor. Gençler için harika fikir olacak ikilinin güçlü duruşunu keşfedin.

Moodbaic 2016 Yaz Beyaz Gömlek Modelleri

Bu Sezon Klasik Stilleri Unutun

Yıllarca klasik olmaya zorlanan tesettürlü kadın için harika bir sezondayız. Muhafazakar giyime hızlı giriş yapan spor ve rahat tasarımlar oldukça da sevildi. Olabildiğince bol beyaz gömlekler, yer bulan sportif detaylarla tasarlanan oyun bozan parçalar dolaplarda yer buluyor.

2016 Yaz Beyaz Tunik Kap Gömlek Modelleri

Kap mı, Gömlek mi, Tunik mi?

Koleksiyonlarda yer alan beyaz gömlekler öyle bir tasarlanıyor ki tesettürlü kadının tüm ihtiyacına çare oluyor. Kap mı tunik mi anlayamadığımız bu parçaların cazibesine kapılmamak elde değil.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir