Kışlık Etek Kombinlerinde Desen Aşkı

Kışlık Etek Kombinlerinde Desen Aşkı

Tozlu Tesettür Giyim Etek Modelleri 2016

2016 kış sezonunun en dikkat çeken parçalarından birisi de hiç şüphesiz desenli uzun etekler!

Gardıropların en yeni joker parçası sayılabilecek kadar iddialı çıkışıyla gönüllerde taht kuran bu etekleri kombinlemek ise ustalık istiyor. Yesiltopuklar.com moda editörlerince hazırlanan ve dolaplarınızda mutlaka yer bulmasını isteyeceğiniz üç farklı desenli eteği mercek altına aldık. Üstelik cazip fiyatlarıyla etkisini daha da arttıran bu etekler, ulaşılabilir alışveriş listesine girmeye aday!

İşte desenli uzun etek modelleri ile 3 farklı ulaşılabilir kombin!

Bol Keseden Desen

Desenli eteklerin en hesaplı adresi Tozlu Giyim, yeni kombin önerilerimizin kilit noktası oluyor. Tozlu Giyim ‘in desenleri eteklerinin ortak noktası ise her farklı desenin içinde kış renklerinden en güzel tonların bulunması.

Desenli Uzun Etek Kombinleri

Etek: Tozlu Giyim – Satın Al

Tozlu kivi desenli ön rermuar detaylı etek kış kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olabilir. İçinde barındırdığı kış renklerinin çeşitliliği ise çoklu kombin yapmaya imkan sağlıyor. Bu eteğin üzerine isterseniz haki, isterseniz koyu yeşil ve isterseniz de siyah bir bluz ya da gömlek seçebilirsiniz.

Tozlu Tesettür Giyim Etek Modelleri 2016

Güç Desenlerde

Keskin detaylı kalıpların kullanıldığı uzun etekler yeni sezonun favori parçaları arasında yer alıyor. Kalçadan aşağıya doğru dik bir iniş yapan uzun etekler oranlarla oynamak isteyenler için volanlı üstlerle eşleşiyor.

Desenli Uzun Etek Kombinleri

Etek: Tozlu Giyim – Satın Al

Tozlu Giyim‘den seçtiğimiz desenli camel uzun eteğe herhangi bir desenli etekten biri deyip geçmeyin. Böyle bir desenli etek yalın kombinasyonlarınızı renklendirmek ve hareket katmak için birebir.

Tozlu Tesettür Giyim Etek Modelleri 2016

Olayı Deseninde

2016 kış koleksiyonlarının en güçlü trendlerinden biri yama desenleri. Geçmişte kırk yama olarak bildiğimiz bu desenler şimdilerde hemen hemen her markanın koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Yesiltopuklar.com moda editörleri olarak biz de bu deseni çok ama çok seviyor ve kombin önerilerimizde sıklıkla yer veriyoruz.

Desenli Uzun Etek Kombinleri

Etek: Tozlu Giyim – Satın Al

Tozlu Giyim koleksiyonundan seçtiğimiz haki ön pileli desenli etek kış aylarında bohem bir stil oluşturmak isteyenlerin markajına giriyor. Onun en yakın arkadaşları ise yine haki renkte parçalar oluyor.

Unutmadan! Yeşil Topuklar moda editörlerince seçilen ve ulaşılabilir şıklığın anahtar parçalarının yer aldığı yeni alışveriş sitesi alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan diğer tüm Tozlu Giyim ürünlerini inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Yorumlar

“Kışlık Etek Kombinlerinde Desen Aşkı” için 2 cevap

  1. songül dedi ki:

    Niye fiyatları yazmıyor niye bulamıyorum bir saatir fiyatfiyatları arıyorum ama yok ne biçim bir istersiniz insanlar paralarına uyup uymadığını nerden bilecek

  2. admin dedi ki:

    http://alisveris.yesiltopuklar.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir