Kişiye Özel Lezzetlerin Mekanı Date Patisserie Teşvikiye

Kişiye Özel Lezzetlerin Mekanı Date Patisserie Teşvikiye

Teşvikiye’de adeta bir şirinlik abidesi gibi arz-ı endam eden mekan Date Patisserie, hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi başarmış iki kadının kurduğu bir yer. Yurt içi ve yurt dışında aldığı eğitimlerini tecrübeleriyle ve yetenekleriyle birleştiren işletme sahipleri, çok keyifli, çok zevkli ve bir o kadar da lezzetli bir mekan işletmeyi başarıyorlar. Sıcacık, samimi ortamı, girer girmez mutlu eden mekan tasarımı, şirin detayları, lezzetli yiyecekleri ve göz kamaştırıcı sunumları ile gidenleri tam memnuniyet ile uğurlayan Date Patisserie’nin sizin de favorileriniz arasına gireceğinden eminiz.

Date Patisserie Salıncak Dekorasyonu

Salıncakları, pembe duvarları, beyaz masaları ile göz kamaştırıcı bir mekan

Date Patisserie Teşvikiye’nin Avrupa-i ve elegan havasını mekana uyarlamayı başarmış bir mekan. Mimari tasarımı bir hayli dikkat çekici olan işletmede salıncaklar, pembe duvarlar, duvarlarda aynalar, beyaz masalar, şık aydınlatmalar ve yeşil koltuklar şirin mi şirin bir kombinasyon oluşturuyor. Yiyeceklerin ve özellikle tatlıların sunumları ise adeta bir peri masalından esinlenmiş gibi duruyor. Her köşesini, her siparişinizi fotoğraflamadan edemeyeceğiniz Date Patisserie, keyifli vakit geçirmek isteyenler için bir hayli uygun bir yer…

Date Patisserie Atlı Karınca Pasta ve Tatlı Çeşitleri

Özel davetler için de sipariş vermenizin mümkün olduğu işletmede, yakın tarihte eğitim ve atölyelerin yapılması da planlanıyor. Doğum günlerine özel tasarım pastalar ve son zamanların gözdesi harf turtalar mekanda hazırlatabileceğiniz kişiye özel lezzetler arasında yer alıyor.

Date Patisserie Kahvaltı

Glütensiz, şekersiz seçenekler; her damak tadına ve tercihe uygun yiyecekler

Mekanın menüsü bir çok tercih ve damak tadına uygun olarak hazırlanıyor. Günden güne değişen tatlı seçenekleri, lezzetli çayları ve kahveleri ile herkese hitap edebilecek özelliklere sahip bir yer burası. Geniş kahvaltısı ise ziyaretçileri tarafından çok seviliyor ve hafta sonlarını keyifli hale getiren şeylerden birisi oluyor.

Date Patisserie Kek ve Kurabiye

Doyurucu porsiyonları ile de aldığı parayı hak eden bu mekan, bulunduğu çevredeki bir çok mekanın aksine küçücük tabaklarla doymaya/tatmin olmaya çalışmanıza mani oluyor. İçecek menüsünde ise farklı lezzetlere rastladığımız mekanda, lavanta latte, kombucha, melez güzellik çayı gibi orijinal tatları denemek mümkün.

Date Patisserie Teşvikiye

  • Date Patisserie İletişim:
  • Adres: Teşvikiye Mah, Ihlamur Nişantaşı Yolu Sk. 19/A, 34365 Şişli/İstanbul

Mekan Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir