Kışın Sadık Parçası Baklavalı Kazaklarla 4 Kombin

Kışın Sadık Parçası Baklavalı Kazaklarla 4 Kombin

LC Waikiki Baklava Desen Balıkçı Triko Tunik

Tanıdık halleriyle sezonda nostalji rüzgarı estiren baklava desenler, bu kış da iç ısıtıyor. Enerji yükseltirken sıcacık dokularıyla kötü hava koşullarına karşı duracak tasarımların renk skalası oldukça geniş. Kolejli, bohem, neşeli ya da cool… Sezonun en sadık parçası baklava desenli kazaklar ile senin kombinin hangisi?

Kolejli Stilin Yansımaları: Pileli Etek & Kırmızı Baklavalı Kazak

90’ların kolejli stilini modernize ederek günümüze uyarlamak çok iyi gelecek. Canlı renkler, sıcacık ekose kazaklar pileli eteklerle birleşerek, geçmişin deli dolu havasını yansıtacak. Bunun içinse birkaç detayı akılda tutmak gerekiyor.

Kırmızı Baklava Desen Kazak Kombini

Baklava Desen Kazak – TRENDYOLMİLLA: Satın Al

Baklava desenli kazağınızda ön plana çıkacak renk kırmızı olmalı. Ne tunik kadar kadar uzun ne de crop, tam olarak bel hizasında bitmeli. Bu parçayla kombinleyeceğiniz pileli etekleriyse mikro pilelerden değil, geniş pilelere sahip yün ya da dokulu tasarımlardan seçmelisiniz. Kırmızı – lacivert ya da kırmızı – siyah ikilisinin ön planda olacağı kombinde oxford ayakkabıları kullanabilir, modernize etmek içinse bootie’leri seçebilirsiniz. Bel ya da omuz çantalarıysa bu kombinde çok işinize yarayacak.

Bershka Baklava Desen Kazak

Baklava Desen Kazak – Bershka

Bohem Stil Rüzgarları: İspanyol Paça Pantolon & Baklavalı Oversize Uzun Kazak

Kahve tonlarından sarıya, yeşilden turuncuya çalan renk tonlarıyla harmanlanan baklava desenli kazakların bohem rüzgarlarına kapılın. Yine kahve tonlarında seçeceğiniz İspanyol paça pantolonlar stilinizi yansıtmada sizi destekleyecek. Aynı renkten kovboy çizmeleri, yandan askılı deri çantalar ve üzerinize alacağınız geniş omuzlu, oversize paltolar kombininizi tamamlayacak. Kombinde kahve tonlarının uyumu yansıtılırken kazağınızdaki farklı renkler ön plana çıkacak.

Bershka Baklava Desenli Kazak

Baklava Desen Kazak – Bershka

Gençlik Aşısı: Renkli Baklavalı Kazak & Beyaz Etek

Sezonun beyaz zemin üzerine rengarenk işlenen baklava kazaklarından dolaplara mutlaka eklemelisiniz. Birçok kombin alternatifi sağlayacak bu parçayı, en ferah şekilde kombinlemek içinse yine beyaz kloş ya da pileli eteği seçin. Güneşli ve ılık kış günlerinde beyaz sneakerlar ile soğuk günlerdeyse beyaz botlarla kombinleyin. Biraz renk katmak için kazağınızdaki herhangi bir renkten şal ya da ceketinizi tamamlayarak kontrast oluşturabilir; yine beyazlarla tamamlayarak zarif bir stile kavuşabilirsiniz.

Siyah Baklava Desenli Kazak Kombini

Baklava Desen Kazak – Robin: Satın Al

Cool Günler: Siyah – Beyaz Baklavalı Kazakla & Deri Etek

Baklavalı kazaklar çok renkli halleriyle karşımıza çıkarken en cool havası yine siyah – beyazla yakalıyor. Sıcacık dokularıyla cezbeden tasarımları bir deri eteklerle kombinlerseniz havalı bir silüete imza attınız demektir. Bununla beraber herhangi siyah bir etekle yapacağınız kombinde deri parçayı ceketlerle ya da ayakkabılarla da sağlamak elinizde. Ancak cool esintiyi sonuna kadar sağlamak için sadece siyah ve beyazı kullanmalısınız. Bununla birlikte gri ya da canlılık isterseniz kırmızı bir şal da bu kombine ayak uyduracak.

İnşirah Kırmızı Desenli Triko Tunik

Desenli Tunik İnşirah: Satın Al

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir