Kışın Özel Günlerde Nasıl Kombin Yapmalıyız?

Kışın Özel Günlerde Nasıl Kombin Yapmalıyız?

Her kadın yaratılıştan güzeldir. Güzelliğini, kıyafetlerine zarafet olarak yansıtmalıdır. İnsanın tüm davranışları kıyafetlerine göre de şekil bulur. Vasat kombin yapan bir kadının duruşu ile daha özenli kombin yapan bir başka kadının arasında dağlar kadar fark vardır. Bu sebeple imkan dahilinde şık kombinler hazırlayarak, özel günlerde zarifliğin ve asilliğin hangi parçalarla birleştirilmesi gerektiğini bu dört kombinimizde sizlere göstermek istiyoruz.

Abiye Eteklerle Kış Kombini

Kombin1: Etek: Alice, Çanta: Ted Baker, Eşarp: Aker

Kardeşinizin Nişanında…

Ailecek mutlu bir gün geçiriyorsunuz; akşamında yüzükler takılacak, kardeşiniz nişanlanacak ve böylece bu mutluluğa kıyafetinizle renk katacaksınız. Özel bir desenin kumaşta yorumlandığı ekru bir bluz, uçuş uçuş tül ince ve uzun bir etek, kontrast renklerin ön plana çıktığı eşarbınızla bu mutlu geceye damganızı vurabilirsiniz. Kışlık dış giyiminiz, ayakkabı ve aksesuarlarınız kıyafetinizle uyumlu olduğu sürece.

Şık Davetler İçin Uzun Etek Kombinleri

Kombin2: Etek: Mimya, Eşarp: Pierre Cardin, Kürk: Mathieu Mirano

Şık Bir Davette…

Bir davete katılıyorsunuz. Ciddi ve kararlısınız. Tanıdık tanımadık bir ortamda kendinizi göstereceksiniz. Olgun, sempatik bir tavrınız var. Alın size zarif ayakkabıyla kahverengi bir şık etek. Bluzunuz ve üzerine yarım kürkünüzle farkındalık oluşturmaya ne dersiniz? Şık aksesuarlarınızla davette asaletinizle anılacaksınız.

Siyah Uzun Etekle Manto Kombini

Kombin3: Etek: Martin, Bluz: Etro, Kaban: Orla Kiely

Hanımlar Arası Toplantılarda…

Diyelim kadınlara ait bir organizasyonda görev almak için, iş görüşmesine gideceksiniz. Daha resmi ama biraz da biz kadınları motive eden bir şıklık oluşturmak istiyorsunuz. Kadınlık duygularının önüne geçen, fakat aradığınız profil benim diyen bir kombin düşünmez misiniz!…

Neoklasik motiflerle bezenmiş balıkçı yaka bluzunuz, vintage ağırlığındaki siyah eteğinizle bütünleşir. Siyah ayakkabılar, siyah şal ve üstüne üstlük dört düğmeli kışlık kaşe mantonuzla güvendesiniz ve karşınıza güven telkin edensiniz.

Gri Pilise Etek Kombini

Kombin4: Etek: DKNY, Kaban: Chloe, Şal: Kayra

Önemli İş Toplantılarında…

Bir seminer veya bir panele katılacaksınız. Yarı resmi bir ortamda bir aktivitenin içinde yer alacaksınız. Dışarıda kar yağsa da, içeride beyazlarla sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Klasik pileli ve ipekli bir etek, metalik gümüş rengi şık ayakkabılarınızla, beyaz bluzunuz ve modern formlarla stilize edilmiş kışlık mantonuz sizi öne çıkartacaktır. Saatiniz, bileziğiniz ve şık çantanızla hafızalarda kalırsınız.

Yorumlar

“Kışın Özel Günlerde Nasıl Kombin Yapmalıyız?” için bir cevap

  1. sukran_111_@hotmail.com dedi ki:

    kombinleçok hoşuma giti süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir