Kış Sezonunun Kullanışlı Ayakkabıları

Kış Sezonunun Kullanışlı Ayakkabıları

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Markaların birbirinden özel ayakkabı tasarımlarıyla soğuk kışa sıcacık bir adım atabilirsiniz.

Soğuktan korunmak için sadece mont ve kaban yeterli olmuyor. Özellikle yağışlı havalarda korunaklı bir ayakkabı tercih etmemek hastalıkları da beraberinde getiriyor.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Hotiç 2015 / 16 Sonbahar – Kış Ayakkabı Koleyisonu’yla, yağışlı kış günlerinden kuru soğuklara kadar her ana uyum sağlayacak modelleri seçiyoruz ve 2016 kışına sıcacık bir adım atıyoruz!

İşte kış sezonunun en kullanışlı ayakkabıları…

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Rahat, Şık ve Sıcacık

Özellikle gününün büyük bir kısmını dışarıda geçirenlerin ayakkabı konusunda rahat etmesi, gününü de en iyi şekilde geçirmesini sağlıyor. Biz kadınların rahatlıktan daha çok ayakkabının duruşuna ve şıklığına önem veriyor olmamız da yanlış seçimlere yöneltiyor. Bu sebeple de ayakkabı seçerken, şık olduğu kadar rahat olmasına da dikkat etmek gerekiyor. Kış aylarının da gelmesi bu özelliklere bir tane daha ekliyor. Rahat olması, şık durması ve sıcak tutması…

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Düz Taban Konforu

Şık görünmek için illaki yüksek topuklu ayakkabılar seçmeniz gerekmez. Düz taban modeller de şık bir stil oluşturmanızda yardımcı olacak parçalar arasında bulunuyor. Yeni sezonun birçok markasında görebileceğiniz toka detaylı botlar, Hotiç’in 2015 / 16 Sonbahar – Kış Ayakkabı Koleksiyonu’nda da kendini gösteriyor. Kahve tonlarının vazgeçilmeziyle buluşan detaylar güçlü stile adım atacak ayakkabılardan oluyor.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Dolgu Topukla Yükseliyoruz

Dolgu topuk botların duruşu ve rahatlığı başka diyenler, Hotiç’in yeni koleksiyonuna mutlaka göz atmalı. Deri ve süetle işlenen botlar, sade ve bağcıklı modelleriyle asi bir görünümü sunuyor.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Glam Rock, Stil Budur!

Siyahın asi duruşunun en güçlü halini ayakkabılarda görüyoruz. Sezonda farklı birçok modeliyle karşılaşacağınız kalın topuk botlar, kışa sıcak bir adım atmakla kalmıyor adeta güçlü bir stile koşuyor. Bu tarz botlar, kış dolaplarınız mutlaka bulunması gereken kurtarıcı parçalarınızdan da olacaktır.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Detaylarda Zincir Şıklığı

Zımba ve metal aksesuarlar çanta ve ayakkabılarda en güzel halini yansıtıyor. Düztaban botlarla kullanılan zincir detaylar, asi tarzı sevenlere seçenek sunuyor.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Rahatına Düşkünlere

Kışın yağmurlu ve karlı günlerinde kurtarıcı olacak botlar, sıcacık tutarken aynı zamanda rahatlığı da sağlayacak. Farklı detayları, oldukça güçlü bir stil sunuyor.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Özel Günler için Özel Tasarımlar

Tabii ki her an yağmur karlı günler için hazırlıklı olmamız gerekmiyor. Özel bir buluşmaya, davete, ofis stiline ayakkabısıyla damga vurmak isteyenler için Hotiç’in yeni koleksiyonunda harika seçenekler yer alıyor.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Şık ve Renkli Bootie’ler

Kıyafetinin şıklığını, topuklu bootie ile tamamlamak isteyenler için, bordo ve mavinin yeni sezondaki trend tonları, Hotiç’in yeni sezon koleksiyonunda karşımıza çıkıyor.

Hotiç 2016 Ayakkabı Koleksiyonu

Koşturmacayla geçen bir günde rahatlık sağlayacağı şüpheli olsa da fazla ayakta kalmayacağınız günler için topuklu bootieler, şık seçeneklerden olacaktır. Bağcıklı siyah bootielere de yer veren markanın modelleri, güçlü stilin anahtar parçaları arasına giriyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir