Kış Renklerini Kombinlerde Nasıl Kullanmalı?

Kış Renklerini Kombinlerde Nasıl Kullanmalı?

Kombin yapmak, kadınlar için bazen eğlenceli bazen de zor bir durum. Özellikle karar verilemediği zamanların çokluğu artıyorsa, sizin için hazırladığımız tüm kombinlere muhakkak bakmalısınız. Bugün kombinlerde kontrast renk uyumunu ve ahengini yakalamak istedik. Sizler de dolabınızdaki tüm kıyafetlerinizi bir düşünün ve birbiri ile kontrast olabilecek parçaları birleştirmeye şimdiden başlayın.

Gri-Yeşil Uyumuyla Kış Kombinleri

Kombin: Etek: Missoni, Ayakkabı: Madewell, Şal: Kayra

Gri ve yeşil uyumu

Her renk tek başına cazibeli ve dikkat çekicidir. Gri de bu renkler arasında. Özellikle sezon trendi olmasından dolayı bu sezon, sizler de muhakkak kombinlerinizde griyi kullanın deriz. Grinin yeşille uyumu ise kontrast renkler arasında dikkat çekenler arasında. Biz bu iki rengin yanında bir de koyu sarı tonlarında çantayı ilave etmek istiyoruz.

Mor-Kahverengi Uyumuyla Kış Kombinleri

Kombin: Etek: Jacques, Çanta: Givenchy, Eşarp: Aker

Kahveler, morlar…

Sonbahar’la birlikte kahveler, tabalar, hardallar renk seçeneklerimizin ilk sırasına otururur. Kahvrengi kontrast ton olarak kullanıldığında en güzel duran renkler arasında. O kadar çok renkle kullanabiliyorsunuz ki, birçok kombini bu sayede yapabiliyorsunuz. Biz bugün için kahveleri morla kombinlemek istedik. Renkli eşarbımızdaki diğer ara kontrast renkler de bir ayrıntı olarak seçildi.

Kırmızı-Gri Uyumuyla Kış Kombinleri

Kombin: Kaban: Mango, Etek: Antonio Marres, Ayakkabı: Valentino

Kırmızının arkadaşı gri

Kırmızı enerjik görüntüsü ile tüm kadınların sevdiği renklerden. Fazla iddialı olması sebebi ile kırmızıyı kontrast kombinledre bir iki parçada kullanmanızı öneriyoruz. Kırmızının uyumlu olduğu renkler arasında yer alan gri, bu enerjik rengin albenisini dengeliyor unutmayın.

Ekru-Kahverengi Uyumuyla Kış Kombinleri

Kombin: Kazak: H&M, Etek: Topshop, Ayakkabı: Valentino

Ekrunun yakıştığı her renk

Bizim en çok sevdiğimiz renkler arasında yer alan ekru, aklınıza gelen birçok renkle kontrast olma konusunda muhteşem bir uyum sergiler. Bu yüzden muhakkak dolaplarınızda ekru parçalara yer verin. İster kahve, ister siyah, ister lacivert ve daha nice kış rengine en çok uyumu ekru gösterir. Özellikle desenli eteklerinizin üzerine bu rengi gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir