Kış Kadar Romantik Kombinler

Kış Kadar Romantik Kombinler

2014 Kışına Özel Kombin Önerileri

Havaların soğuması ve günlerin kısalması kimilerini depresyona sokuyor olabilir ama biz kışın biraz melankolik ve biraz da romantik havasını çok seviyoruz.

Yurt genelinde ve özellikle İstanbul’da kış yüzünü iyiden iyiye göstermeye başladı. Kazaklarımızı dolaplardan çıkarmaya ve eksik olan kıyafetlerimiz için yeni sezon alışverişine başladık. Yeni sezon kıyafetler aslında geçen kıştan çok da farklı değil. Geçtiğimiz sezon giydiklerimizi önümüzdeki sezon da rahatlıkla giyebiliriz, önemli olan doğru kombinler oluşturmak!

İlgiyle takip edilen kombin önerilerimize yenilerini ekledik. Sizlerde bu kombin önerilerimizden yola çıkarak kış mevsiminin romantik havasına bürünebilir ve sıcacık bir mevsim geçirebilirsiniz.

Tesettür Kombin Önerileri 2014 Kış

Kombin 1: Kaban-Daquared, elbise-Halston Heritage, eşarp-Versace, çanta-Chanel, ayakkabı-Calvin Klein

‘Mavi’yi kim sevmez

Yeni sezon ya da eski sezon fark etmez mavi her mevsim ruhumuzu dinlendiren renkler arasındadır ve her sezon dolabımızda mavi renkli bir parça olsun isteriz. İlk kombin önerimiz de mavi tonlarında. Paltoda açık mavi ve elbisede ise lacivert tercih ettik. Sizler bu kombini kış davetlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tesettür Kombin Önerileri 2014 Kış

Kombin 2: Kaban-Missoni, pantolon-Giambattista, eşarp-Good&Co, çanta-Suffolk, ayakkabı-Gianvito Rossi, bluz-H&M

Kışa kırmızı çok yakışıyor

Diğer tüm mevsimlere hangi renkler yakışıyor diye tartışabiliriz ancak kış mevsimine kırmızının yakıştığı aşikar. Kırmızı tonların palto ile sezonun en iddialı rengi beyazı birlikte kullandık. Bu kış bol bol beyaz göreceğiz demiştik ya, işte tam da öyle oldu. Bu kombini siz de kendi giysileriniz için uyarlayabilirsiniz.

Tesettür Kombin Önerileri 2014 Kış

Kombin 3: Kaban-Haider Ackermann, pantolon-Vika Gazinskaya, eşarp-Givenchy, çanta-Burberry, ayakkabı-Rag&Bone, bluz-Balmain

Asil siyah ve grinin uyumu

Siyah her zaman asildir! Bu düşünceden yola çıkarak kış mevsimine uygun asil ve şık bir kombin hazırladık. Siyah ve gri renklerini birlikte kullandığımız kombin önerimiz hafta sonu gezmeleriniz için ideal olacaktır.

Tesettür Kombin Önerileri 2014 Kış

Kombin 4: Kaban-Missoni, pantolon-Adriano Goldschmiaed, eşarp-Pieces, çanta-Messenger Bags, ayakkabı-Tribal Lined, bluz-Missoni

Karmaşık desenler ve rahat parçalar

Rahat ve spor giyim tarzı kimileri için vazgeçilmezdir, tabii bizler için de öyle. Bu nedenle son kombinimizi haftasonlarında tercih edebileceğiniz rahat parçaları bir araya getirerek oluşturmak istedik. Spor bir bot ve yine spor bir kaban ile hafta sonu şıklığınızı yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

“Kış Kadar Romantik Kombinler” için bir cevap

  1. […] enerjik, daha şık bir tarz için sizler için hazırladığımız ugglarla hazırladığımız kombinlerimize göz […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir