Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kış Davetlerine Özel 3 Abiye Kombin

Kış Davetlerine Özel 3 Abiye Kombin

2015 Tesettür Abiye Elbise Kombinleri

Heyecanla beklediğiniz davetlerin en zor kısmı olan ‘ne giyeceğim‘ sorunsalına çözüm üretmek için 2015 yılının en iyi 3 abiye kombinini Yesiltopuklar.com’da!

Katılacağı davetlere daha bir ay öncesinden hazırlananlar olduğunu biliyoruz bu yüzden birbirinden özel abiye kombinlere gelin birlikte göz atalım.

2015 Tesettür Abiye Elbise Kombinleri

Dantel elbiselerle hanım hanımcık kombin

Özel davetlerde hanım hanımcık bir stil oluşturmak istiyorsanız gold rengindeki dantel elbise tam da size göre. Ten renginize göre dantel elbisenizin renginde değişiklik yapabilirsiniz. Eğer tercihiniz böyle bir dantel elbiseden yana olacaksa kontrast tonlarda şal kullanmanızı öneririz.

2015 Tesettür Abiye Elbise Kombinleri

Özel davetlere altın vuruş

Davetlerde yeterince elbise tercih ettiğinizi düşünüyor ve farklılık yapmak istiyorsanız gold renginde parlak kumaştan hazırlanmış uzun bir etek tercih edebilirsiniz. Böylesine ışıltılı bir eteği koyu renkte zarif bir tunik ile kombinleyebilirsiniz. Altın vuruşu ise yine gold tonlarında seçeceğiniz kemerle yapmanızı öneririz.

2015 Tesettür Abiye Elbise Kombinleri

İşleme detaylı zarif elbiseler

Her zaman şıklığın ve asaletin sembolü olan işleme detaylı elbiseler özel davetlere çok yakışacak. Altın işlemeli elbise ile yine altın renginde aksesuarlar sizi Hollywood filmlerinden çıkmış bir prensese dönüştürecek. Uzun kollu ve sıfır yaka abiye elbiselerle kullanacağınız iri ve abartılı aksesuarlar size göz kamaştırıcı bir görünüm kazandıracak.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *