Kırmızının Ağırlığıyla Bütünleşen Abiye Kombin Önerisi

Kırmızının Ağırlığıyla Bütünleşen Abiye Kombin Önerisi

Kırmızı Abiye Kombin

Kırmızı hanımlar tarafından en çok beğenilen ve kullanılan en kadim, en etkin bir renktir desek hiç kimsenin karşı çıkacağını düşünemeyiz. Kırmızı aşktır. Yanan kordur. Bir alevdir. Duygudur, dokunuştur. Aynı zamanda uyarıcı ve protest bir renktir. Kırmızı Adem ile Havva’dan kalan bir kırmızı elmadır. Kırmızı çilektir, nardır, kirazdır. Kırmızı güneşin tan yerindeki sabah uyanışıdır, akşamın gizemine bir renk katışıdır. İşte böyle bir renk analizinden sonra tasarımıyla bütün kadınlarımızı büyüleyebilecek, duygu dünyasını renklendirebilecek bir elbise.

Omuzdan etek uçlarına kadar boydan boya kırmızı bir endam. Yakası binbir titizlikle, simli taşlarla işlenmiş başlıbaşına otantik bir sanat şaheseri. Yaka atraksiyonu, tüllü kol tasarımı, başlıbaşına elbiseye farklı bir karakter zenginliği katan bir düşünce akımı kadar etkin kadim ve gelecekle bağ kuran, gizemli bir yaşam tarzı. Biraz mahrem, biraz utangaç, biraz da baskın bir ruh dünyası.

Kavurucu çölde bir medeniyet kadar zengin, bir vaha kadar canlı ve bir savaşçı kadar cesur bir çöl çiçeği kadar dayanıklı harika bir elbise. Daha çok insanlığın doğduğu toprakların bir kıyafet rengi, bir iletişim dili. Bu böyle bir elbise; sevginin ve hayatın yeniden dirilişi. Bu değerlerle yaptığımız kıyafet analizi kırmızı ayakkabılarla, büyük kırmızı taşı taşıyan bileziğiyle, çanta, telefon, yüzük ve küpeleriyle mükemmel bir kombin oluşturabiliyoruz.

Örtü kullanan hanımefendiler yakasını örtebilecek nitelikli birkaç rengi içeren bir ipek örtüyü deneyerek kendine yakışanı tercih edebilirler.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir