Kırmızı Kapı: İstanbulluların Doğa İle Buluştuğu Ev Sıcaklığındaki Yeni Adresi

Kırmızı Kapı: İstanbulluların Doğa İle Buluştuğu Ev Sıcaklığındaki Yeni Adresi

Alkolsüz Mekanlar Kırmızı Kapı Beykoz

İstanbulluların en çok isteği hafta sonu doğa ile iç içe olmak.. Kırmızı Kapı ise hafta sonu ailece doğa ile iç içe olabileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz en iyi mekan.

Kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz” cümlesinin içini en iyi dolduran ve bu cümlenin gerçek anlamda hakkını veren Kırmızı Kapı adeta İstanbulluların ikinci bir evi oluyor. Özellikle hafta sonları ailece güzel bir kahvaltı yapıp çocuklarınızı at bindirebileceğiniz, yazın dere kenarında keyifli dakikalar geçirip kışın ve serin havalarda sıcacık yanan sobanın etafında toplanıp kış bahçesinin tadını çıkarabileceğiniz size özel bir mekan. Size özel çünkü Kırmızı Kapı sınırlı kişi kapasitesiyle önceden rezervasyon dışında misafir kabul etmeyen bir mekan. Bu yüzden gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Sonrasında ise kendinize ait tam anlamıyla dinlenebileceğiniz ikinci bir ev gibi hissedeceğiniz bu mekanın tadını çıkarmak kalıyor.

Alkolsüz Mekanlar Kırmızı Kapı Beykoz

Size Özel Lezzetler

Kırmızı Kapı anne-kız işletilen özel bir mekan. Önceden rezervasyon dışında misafir kabul edilmiyor. Sınırlı sayıda kabul edilen misafirler ise taze, kaliteli ve sağlıklı ürünlerle hazırlanan eşsiz kahvaltı ile karşılanıyor. Soğuklar, sıcaklar ve el yapımı ekşi mayalı ekmekler kahvaltının en sevilenlerinden. Ayrıca farklı bölgelerden özel olarak getirtilen zeytin çeşitleri hem renkleri hem de lezzetleri ile akıllara kazınıyor. Tüm bu hazırlık siz daha rezervasyonunuzu yaptırır yaptırmaz düşünülüp planlanıyor. Ve siz mekana gittiğinizde hiç bekletilmeden sunuluyor. Kahvaltı sonrası keyif kahveniz ise isterseniz açık havada isterseniz de sobada yanan ateşin yanı başında kış bahçesinde… Seçim sizin…

Alkolsüz Mekanlar Kırmızı Kapı Beykoz

Çocuklar İçin At Keyfi

Mekan sahiplerine ait at çiftliği misafirlerin de ilgi odağı oluyor. Hal böyle olunca da misafirler için yine özel olarak hazırlanan atlarla eğitmen eşliğinde kısa gezintiye çıkabilirsiniz. İsterseniz de binenleri seyrederek bu keyfe ortak olabilirsiniz.

Ayrıca mekan doğum günleri ve diğer kutlamalar için de kullanılabiliyor. Fiyat bilgisi ve rezervasyon için mutlaka öncesinde iletişime geçmelisiniz.

Alkolsüz Mekanlar Kırmızı Kapı Beykoz

  • Kırmızı Kapı İletişim:
  • Adres: Öyümce, Köyiçi Cd., 34829 Beykoz/İstanbul
  • Telefon: 0541 274 47 35

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir