Chalah by Çağla Aksu 2015

Chalah 2014-15 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Modern ve güçlü kadının en yeni markası olan Chalah, Emira ismini verdiği 2014-15 koleksiyonu ile göz dolduruyor! EMİRA Farsça’da prenses, kraliçe anlamına geliyor ve Chalah geçmişin soylu kadınlarının yakaladığı üstün çizgiyi günümüz kentli kadınlarına ithafen yeniden yorumluyor.

Güçlü, cesur ve kentli kadınları hedef alan Chalah 2014-2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ilk kez Yesiltopuklar.com’da…

Chalah by Çağla Aksu 2015

Tutku dolu bir marka olan Chalah, kalbimizin derinliklerinde yer alan sesi ortaya çıkarmak için doğdu. Ne istediğini bilen güçlü kadınlara hitap eden markanın yaşamı hafife alan neşeli, enerji dolu ve cesur yanı da kısa sürede herkesi etkisi altına aldı. Chalah’ın ilham kaynağı ise bu iki ruh halini tek bir kalpte taşıyan kadınlar…

Chalah by Çağla Aksu 2015

Kentli kadının yaşam tarzı ile fazlasıyla ilgilenen marka sezona iddialı bir giriş yaptı. Yoğun iş temposunu bir kenara bırakmayı başaran ve kendine zaman ayıran kentli kadınların ihtiyaçlarına yönelik kusursuz bir koleksiyon hazırlandı.

Chalah by Çağla Aksu 2015

Kısa süre içinde online satışa da başlayacak olan Chalah, özgün tasarımlarıyla farklı zevk ve kullanım alanlarına yönelik geniş bir koleksiyona sahip. Chalah ürünlerine sahip olmak ve fiyat bilgisi almak için info@chalah.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Chalah by Çağla Aksu 2015

Yorumlar

“Kentli Kadının Markası: Chalah” için bir cevap

  1. […] Pelerin: Chalah, Etek: […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir