Kaz Tüyü Montlarla Soğuk Kış Savaşçısı Stili

Kaz Tüyü Montlarla Soğuk Kış Savaşçısı Stili

Doque Kaz Tüyü Mont

İbresi aşağı düşen termometreler ve sezonu çevreleyen tüm indirimler, ısı seviyesi her daim yüksek parçaların müjdesini veriyor;Kaz tüyü montlar!

Kaz tüyü montlar karlı zirvelerin neo modern üniformasının kilit parçalarıyla yarışırken, şehrin soğuğuna da savaş açıyor. Şaşırtıcı olan ise kaz tüyü montlar yeni sezonda mükemmel bir stil parıltısına sahip!

Doğu’dan Batı’ya tüm yurtta soğuk hava ve yoğun kar yağışı hakim. Tüm bu şartlara rağmen optimist bir stille soğuk kışa savaş açmaya hazırlarken ihtiyacınız olan kilit parça sadece kaz tüyü bir mont olabilir! Üstelik sıklıkla bulmakta zorlandığımız uzayan boylarıyla kışın en büyük trendi olan kaz tüyü montların konforlu ve samimi etkisi altına girmemek, bu sezon neredeyse imkansız!

Kayra Kaz Tüyü Parka

Neden Kaz Tüyü Mont?

Her pofuduk montun soğuk kışa kalkan olmayacağını biliyor muydunuz? Doğal yapısıyla vücut ısısını dengeleyen kaz tüyü, hidroskopik özelliği sayesinde vücudun nefes almasını da sağlıyor. Diğer dolgu maddeleriyle karşılaştırıldığında ısı koruma gücü iki buçuk kat daha fazla. Hafif, estetik ve hareket kolaylığı sağlaması da cabası. Evet elyaf, pamuk ve yüne göre biraz daha pahalı, ancak kullanım ömrü çok daha uzun olduğu için daha ekonomik.

Kayra Kaz Tüyü Parka

2020’nin En İyi Kaz Tüyü Montları

Uzun, hacimli, feminen yahut maskülen… Kış sezonunun en iyi kaz tüyü mont tasarımları, E-tesettür ile sadece bir tık ötenizde. Üstelik E-tesettür ‘de satışa sunulan kaz tüyü montların üretim aşamasında hiçbir canlıya zarar verilmemesi için titizlikle çalışılıyor. Kullanılan tüm kaz tüyü doku malzemeleri gıda endüstrisinin yan ürünü olarak ortaya çıkan tüylerden dolguya dönüştürülüyor.

Kayra Kaz Tüyü Parka

YeşilTopuklar.com editörlerinin favorisi bileklere kadar uzanan kaz tüyü montlar bu kış vücut ısınızı korumanın en pofuduk yolu! Soğuğa karşı en etkili dolgu malzemelerinden biri olan kaz tüyü montlar şimdi %44 İndirim fırsatıyla sadece E-tesettür’de sizleri bekliyor.

Doque Kaz Tüyü Mont

E-Tesettür Hakkında

Kayra, Armine, Tuğba, Nihan, Seçil, Vivencia ve Doque vb. Türkiye’nin en popüler tesettür giyim markalarına ait ürünleri indirimli ve en iyi fiyat garantisi ile sunan E-Tesettür, yenilenen alt yapısı ile birlikte “aynı gün para iadesi” özelliğini barındıran tek online alışveriş sitesidir. Ayrıca, dilerseniz iade tutarının bir kısmı ile alışveriş yapabilir, kalanını geri iade alabilir veya başka bir alışveriş için hesabınızda saklayabilirsiniz. Her siparişinizi aynı gün kargo ile buluşturan sitede ayrıca günlük giyimde tercih edebileceğiniz uygun fiyatları ürünleri de bulabilirsiniz.

Bu yeni nesil alışveriş keyfine ulaşmak için E-Tesettür web sitesini ziyaret edin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir