Kayra’dan Bayrama Özel Koleksiyon

Kayra’dan Bayrama Özel Koleksiyon

Kayra Bayram Koleksiyonu 2014

Kayra ölçülü giyinmeyi bir hayat tarzı olarak benimseyen tüm kadınlar için bayrama özel hazırladığı koleksiyonuyla, hoş bir süpriz yaptı. Kayra yaz sıcağını hissettirmeyecek, özel olarak hazırladığı elbiselerle doya doya bayram sevincini yaşamamız için tasarladı.

Kayra Bayram Koleksiyonu 2014

Tüm Kayra tutkunları bu yılki Ramazan Bayramı‘nı çok daha keyifli yaşayacak. Kayra’nın bayrama özel koleksiyonu, bayram sabahı heyecanına farklı bir renk katacak. “Ne giysem?” endişesi yerini, “Bu hoş kıyafetlerin hangisini, ne zaman giysem?” heyecanına bırakacak…

Kayra Bayram Koleksiyonu 2014

Kayra’nın bayram özel bu koleksiyonu, ince ve terletmeyen kumaşların zarif detaylarla buluşup, pratik ve rahat bir şıklığa büründüğü bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Bu özel kıyafetler, bayramın her anında ve ortamında, hayatınıza tatlı bir heyecan katacak. Tunik ve pantolonun ağırlıklı olarak yer aldığı koleksiyonda birbirinden hoş elbiseler, gömlekler, etek ve davet kombinleri yer almakta.

Kayra Bayram Koleksiyonu 2014

Koleksiyon çekimi ise, içerikle hayli uyumlu. Hamamönü, Tacettin Dergahı civarı ve Hacı Bayram’ın mis gibi tarih kokan mekanlarında gerçekleştirilen koleksiyon çekimlerini, siz takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kayra‘nın bayrama özel bu koleksiyonu, bayram nostaljisine gönderme yapılarak, geleneksel değerlerde karşımıza çıkıyor.

Kayra Bayram Koleksiyonu 2014

Belki de koleksiyonun bayrama özel olarak hazırlanışı, bu koleksiyon üzerindeki verilen emeklerin, titizliğin ve tutkunun varlığının bariz bir şekilde hissedilmesindendir. Umarız sizler de Kayra Bayram Koleksiyonu‘nu beğeneceksiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir