KAYRA Kelebekler; Hanımlar Zarif Giyinecekler

KAYRA Kelebekler; Hanımlar Zarif Giyinecekler

Kayra-2013-İlkbahar-Yaz-Modelleri

Kayra 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra, sıcak havaların gelişiyle kelebeklerini uçuruyor! Yepyeni ilkbahar – yaz koleksiyonuyla bu yaz ayaklarınız yerden kesilecek…

“Duygular kanat çırpmalı; hayat yeniden başlamalı… Kış geride kalmalı; yeniden uyanış olmalı…”

Kelebekler doğa ile iç içe bir kreasyon

Sıcak havanın gelişini haber veren, tabiattan esinlenilen, doğal, rahat, rengarenk ve mutluluğu arttıran bir koleksiyonla yeni sezonu müjdeliyor Kayra… Bu özel varlığın; yaşam alanından, kendine has özelliklerinden yola çıkan tasarım ekibi; özellikle, kadınların birer kelebek misali naif ve özel varlıklar olduğuna vurgu yapıyor.

Kelebekler kreasyonunun incecik kumaşlarıyla kelebek etkisine hazır olun!

Tunikler, elbiseler ve gömlekler yazın bunaltıcı sıcağında kadınlar için kurtarıcı parçalar olacak. Trendler doğrultusunda ilk sıraya yükselen jakar kumaş pek çok parça arasında özel bir yere sahip… İlkbahardan itibaren açılan düğün sezonuyla, bu yıl altın çağını yaşıyor. Kayra’da yer alan jakar ceketler, pudra tonlarda tütü eteklerle birleşerek kelebeğin uçuş macerasına ve kadının romantik duyularına atıfta bulunurken, jakar tunikler stil sözü veriyor.

Kayra-2013-İlkbahar-Yaz-Modelleri

Kelebekler, bir lalenin üzerindeki duruşuyla peplum olarak karşımızda!

Ceketler, etekler ve elbiseler peplum seçenekleriyle romantizmden taviz vermezken, özel günlerin yanı sıra günlük yaşantılarında da kadınlar ihmal edilmiyor. Marka bu sezon elbiselerin ivmesini zirveye taşıyor. Günlük ve özel zamanlarda kullanabilecek pek çok alternatif kreasyonu vazgeçilmez kılacak.

2013 – 2014 ilkbahar yaz sezonunda Kayra, kelebeğin kanatlarından hareketle desen müjdesi veriyor.

Dünya trendlerinin doğrultusunda yükselişe geçen çizgi, puantiye ve karakteristik desenler bir kelebeğin kanadından Kayra kadınının kıyafetlerine konuyor. Kelebeğin nadide şeklinin yansıması fiyonk olarak silüetlerde etkisini gösterirken, kanatlarını çırparken oluşan narin esinti şifon kumaşlarla bir yelekte, etekte veya bir ceketin kollarında karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda Kayra, baharın en güzel renklerinden, nar çiçeği, mint, yeşil, ekru, pudra gibi pastel tonlarla beraber geniş bir renk skalası sunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir