Kayra En Büyük Mağazasını Filistin’de Açtı!

Kayra En Büyük Mağazasını Filistin’de Açtı!

Kayra-Giyim-Mağazaları

Kayra Giyim’in Yeni ve En Büyük Mağazası Filistin’de!

Son zamanlarda bayan giyimde, yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında muhafazakar ve mütedeyyin hanımların talepleri arttıkça, onların taleplerine cevap veren firmalar da kendi mağazalarını açmaya başladı.

Bayan giyimin en önemli temsilcilerinden olan Kayra; Yurt dışındaki açmış olduğu mağazalarından en büyüğünü, Ortadoğu’nun en dikkat çekici, en hareketli ve en kadim bölgesi olan Filistin‘de açmıştır. 31 Ocak 2013 tarih itibariyle açılışı yapılan Filistin mağazasıyla Kayra; yurt dışındaki mağaza sayısını da 15’e çıkartmıştır.

Kayra-Giyim-Mağazaları

İhracat Müdürü Tahir Hamdan; “ Kayra hem kurumsal, hem de dünya markası olma yolunda yatırımlarını, hız kesmeden sürdürmektedir. Bu anlamda plan ve program dâhilinde, münhal yerlerde mağaza açılışlarının gerçekleştirilmesi düşünülmektedir. En son açılışı gerçekleştirilen Filistin mağazasında uygulanan dekorasyon, gold konsepti olup, tamamen lüks, devasa bir butik özelliğiyle, bir dünya markası kurumsallığını da göstermektedir. Biri Türk, biri Filistinli iki mühendisin çalışmalarıyla 2.5 ay inşaatı süren mağaza için, 300.000 dolar harcanarak, 205 metre karelik iki katlı binada, 6 deneme odası ve 10 çalışanı ile Filistinlilere hizmet vermeye başlamıştır. ” şeklinde bilgi vermiştir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir