Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Kap

Havalar ısınmaya başlamasa da baharlık ve yazlık koleksiyonlar içimizi ısıtmaya başladı. Katalog çekimlerinin yaz konseptine uygun olarak dış mekanlarda yapıldığı koleksiyonların, birbiri ardına çıkmasıyla 2015 ilkbahar ve yazında bizleri nelerin beklediği konusunda biraz fikir sahibi olmaya başladık.

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Pardesü

Tesettür giyim markaları deyince ilk akla gelen Kayra Giyim 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu da tam içimizi ısıtacak model ve renklere sahip. Kap modelleri, tunikler, yelekler koleksiyonun gözde parçaları. Pembeler, ekrular, sakslar, turuncular ise tam bahar renkleri…

Koleksiyonda dikkatimizi ilk çeken parça çift taraflı kullanılabilen kap modelleri oldu. Bir tarafı düz diğer tarafı kareli kumaş ile tasarlanan kap modelleri özellikle genç bayanların favorisi olabilir. Bir taşla iki kuş dedirtecek bu model ruh halinize ya da belirlediğiniz kombine göre giyinme şansı veriyor.

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Elbise

Koleksiyonu incelemeye devam ettiğimizde ise püskül detaylı kap modelleri karşımıza çıkıyor. Pasteller ile özdeşleşmiş bahar, bu yıl mavi-siyah kombinasyonları ile elegan bir sürpriz yapıyor.

Kayra 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda marin kollu kap modelleri ve belden büzgülü yelekler baharda gardırobunu yenilemek, yenilerken de renklendirmek isteyenlere bir çok alternatif sunuyor.

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Elbise

Genç hanımların gardıroplarının olmazsa olmazı tunikler… Uçuş uçuş şifon kumaşlarla tasarlanan tunik modelleri ile Kayra, bahar esintilerini yaşatıyor.

Klasik ve sade giyinmeyi tercih edenleri de düşünen Kayra yeni sezona zamansız modelleri ile damgasını vuruyor. Beyaz kap modelinin kol, cep ve ön kısmındaki çizgiler küçük dokunuşlarla büyük tasarımlar yapılabileceğini gösteriyor.

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Kap

Kayra’nın tüm ürünlerini kendi online satış sitesinden ya da size en yakın Kayra ürünleri satan mağazalardan temin edebilirsiniz.

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-1
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-2
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-3
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-4
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-5
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-6
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-7
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-8
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-9
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-10
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-11
Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu-12

1 Yorum Bulunuyor

  • cnn
    2015-04-14 | Permalink |

    kayranın yeni koleksiyonu her zamanki gibi çok güzel. kendi web sitesini ziyaret etmenizi kesinlikle öneririm ama sonunda benim gibi üzülebilirsiniz. çünkü fiyatları beni hiç tatmin etmedi Çalışan bir bayan olarak tesettür ürünlerini oldukça pahalı buluyorum. kaliteli giyinmek zor…

3 Trackbacks

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *