Kayra 2013-2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Kayra 2013-2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Kayra 2014 Pardesü Modelleri

Sonbahara modeller, desenler, renklerin büyüsünde giriş yaptık. Moda dünyasındaki sezon trendleri, yeni sezon alışverişlerimizde öncelikli ölçülerimizden biri olmakta. Kayra trendlerin ışığında her sezon iddialı ve şık tasarımlarıyla hanımların gözde markası olmaya devam ediyor.

Kayra 2014 Pardesü Modelleri

2013-2014 Sonbahar Kış Kayra pardesü modelleri ise tesettürlü hanımların merakla beklediği koleksiyonlar arasında gelmekte. Pardesü tercihlerinizde minimal formlar favorileriniz ise, Kayra modellerindeki sadeliği çok beğeneceksiniz.

Kayra 2014 Pardesü Modelleri

Kayra yeni sezon pardesü modelleri geometrik kesimlerin estetik yorumunu görmekteyiz. Özellikle asimetrik kesim modeller, 2014 sonbahar kış sezonundaki tüm pardesü modelleri arasında bizim en sevdiğimiz tasarımlar oldu diyebiliriz. Özellikle bazı modeller simetriye etek uçlarında meydan okumakta.

Kayra 2014 Pardesü Modelleri

Bu sezon koleksiyonlar bordo ve yeşile boyandı. Bu renklerin karakterleri enerjik ve canlı olsa da karşımıza en iddialı ve keskin kalıplarda çıkıyorlar. Özellik Kayra Selam Koleksiyonu ile sezon renkleri olan bordo, mor, yeşil, lacivert ve siyahla kışın en çok aranılan renklerini tasarımlarıyla buluşturuyor.

Kayra pardesü modellerinde peplum detaylar, klasik sade kesimler, belden zarif kemerli özel modeller, oversize kesim şık tasarımlar öne çıkan parçalar arasında. Ayıca modellerdeki çapraz kumaş şeritleriyle tasarlanan kemerler, Kayra pardesü modellerinde en beğendiğimiz detaylardan birisi oldu.

İşte Kayra Giyim‘in Selam Koleksiyonu’ndaki pardesü modelleri;

Yorumlar

“Kayra 2013-2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri” için 2 cevap

  1. […] sezonun trendlerinden olan floral desenli belden mavi kumaş kemerli Kayra’nın zarif bir eteğini tercih ediyoruz. Üzerine Tory Burch marka koyu mavi kendinden fitilli […]

  2. merve dedi ki:

    kayranın mantolarını çok begeniyorum ama sitede bulamiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir