Mavinin Enerjisini Hissedeceğiniz Şık Bir Kombin

Mavinin Enerjisini Hissedeceğiniz Şık Bir Kombin

Tesettür Giyim Kombinleri 2014

Hem sade hem enerjik bir stil istiyorsanız, bugüne özel hazırladığımız tesettür giyim kombini tam size göre diyebiliriz. Mavi güven duygusunu yansıttığı gibi, sizi enerjik bir forma da sokacaktır. Güne iyi bir ruh haliyle başlamanız, kıyafet tercihinize de yansımalıdır. Mavi 2014 yılında sezonun vazgeçilmezleri arasında olacağa benziyor.

Mavi aynı zamanda kendine güven, muhakeme gücü ve denge demektir. Mavinin enerjisi değerli mavi taşlarının enerjisi kadar, insanı ruhsal olarak rehabilite eden, stres ve ruhi bunalımları önleyici bir değeri vardır. Bir anlamda insanı sükunet ve suhulete götüren bir gücü vardır.

Kombinimizde sezonun trendlerinden olan floral desenli belden mavi kumaş kemerli Kayra’nın zarif bir eteğini tercih ediyoruz. Üzerine Tory Burch marka koyu mavi kendinden fitilli bir trikoyu eteğimizin üzerinde kullanabiliriz. Tory Burch ürünlerini net-a-porter.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Dış giyim tercihimizde ise oversize geniş model Theyskens Theory’nin şık bir mantosunu kullanıyoruz. Marc Jacobs lacivert tonlarında kısa topuk bir bot, Aker’in yeni sezon modellerinden sezon trendi zincir saplı bir çantayla kombinimizin diğer önemli parçalarını tamamlıyoruz.

Sizler de farklı parçaları birlikte kullanabilirsiniz. Farklı desenleri, stilleri ve renkleri uygun modellerle birleştirerek farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Küçük ayrıntılar her zaman önemlidir.. Kombinlerinizde özel bir şıklık için siz de küçük ayrıntıları öne çıkartabilirsiniz.

Bütün renklerin kenrdine göre bir değeri ve insan ruhunu etkileyen enerjik bir kimyası vardır. Renkler modellerle tasarım gücünde birleştiğinde de kreasyon oluşur ve kreasyondan her parça kendi ismine layık bir beğeni olarak bütün hanımefendilerin gönüllerinde taht kurur.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir