Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Kayra 2013-2014 Ayakkabı Modelleri

Kayra 2013-2014 Ayakkabı Modelleri

Kayra 2014 Ayakkabı Modelleri

Kayra Giyim her sezon kendisini ürün gamı çeşitliliğinde yeniliyor. Birkaç sezondur Kayra ayakkabı modelleri, hanımların merakla beklediği ürün çeşitlerinin arasında olduğunu söyleyebiliriz. Kayra 2013-2014 sonbahar kış sezonuna Selam Koleksiyonu ile iddialı bir giriş yapmıştı. Koleksiyondaki ayakkabı model çeşitliliği ise oldukça fazla.

Kayra 2014 Ayakkabı Modelleri

Kayra ayakkabı modellerinde özelikle takımlarınızın, pardesü ya da kaplarınızın altında kullanabileceğiniz şık tasarımlar mevcut. Özellikle bu kış süet modelleri tercih eden firma, sade modelleri kadar, spor modelleri ile de ayakkabı model çeşitliliği açısından sezonun öne çıkan markaları arasında.

Ayakkabı modellerinde farklı renk alternatiflerini görüyoruz. Özellikle tüm koleksiyona hakim olan bordo rengini ayakkabı modellerinde ayrı bir şıklıkta sunuluyor. Bordo ile birlikte lacivert, siyah, vizon öne çıkan diğer renk alternatifleri arasında.

Kayra 2014 Ayakkabı Modelleri

Kayra giyimden şala, ayakkabıdan aksesuara kadar birçok ürün çeşitliliğinde koleksiyonlar üretmektedir. Kayra’nın yeni sezon tüm ürün çeşitlerini görmenizi tavsiye ederiz. Ayakkabı modellerindeki şık ve zarif duruşu, fazlasıyla giyim koleksiyonunda da görebilmekteyiz. Modern ve şehirli hanımların tercihi olan marka, özelikle çalışan hanımların ürün çeşitliliği açısından beğendikleri firmalar arasındadır.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *