Kayak Tatili Öncesi Stil Tüyoları

Kayak Tatili Öncesi Stil Tüyoları

Kayak Tatili

Ocak ayı ile birlikte kayak sezonu da başladı! Kayak severlerin sabırsızlıkla beklediği beyaz günler kapıda. Bu hafta stilimizi A’dan Z’ye kayak sezonuna uyarlamaya başlamakta geç kalmayın diye kar tatili kombinleri sizlerle.

Karlı havalar her zaman şehrin trafik çilesi, postallarla iş yerine yetişmeye çalışmak demek değil elbette. Kışın en keyifli yanı olan kayak tatili ile bembeyaz ve tam da hayallerinizdeki gibi bir tatile çıkmanın şimdi tam zamanı. Tatil öncesi stil tüyoları ise Yesiltopuklar.com’da!

Tesettür Kayak Tatili Kombinleri 2015

Yarıyıl tatilinde kayak tatili kaçamağıyla şömine başında, kar manzarasına karşı keyif yapabilecek olanlar şanslı. Henüz yarı yıl tatili planı yapmadıysanız henüz geç kamış sayılmazsınız. Son dakika tatil planı yapanlar için kar tatili kaçamaklarında trend olan parçaları sizin için seçtik. İlk kombin önerimiz için seçtiğimiz sıcacık kürk detaylı kar mont, kayak tatillerinizde bavulunuzun vazgeçilmez parçası olabilir. Yumuşak dokusuyla sizi mutlu etmeye yetecek.

Tesettür Kayak Tatili Kombinleri 2015

Hemen her markanın kış koleksiyonunda karşımıza çıkan pufuduk montlar kar tatiliniz için iyi bir seçim olacaktır. Genellikle belde biten kar montlarının daha uzunlarını bulmak ise biraz daha zor. Ancak seçkin kayak montu markaları bu sorunu ortadan kaldırıyor. Kar botlar ise kimilerine kaba gelse de ayakları sıcacık tutmasıyla ve daha pek çok özelliği ile tüm kayak severlerin tercihi. Bu botlar kar tatillerinin doğal parçası!

Tesettür Kayak Tatili Kombinleri 2015

Son zamanlarda pek bir moda olan parkaları vitrinlerin yanı sıra ünlülerin de üzerinde sıklıkla görüyoruz. İkinci kombin önerimiz için seçtiğimiz parka öyle bir parça ki, her türlü kombine kendini uyduruyor. Tatil bavulunuza kapüşonlu parkanızı da eklemeyi unutmayın.

Yorumlar

“Kayak Tatili Öncesi Stil Tüyoları” için bir cevap

  1. Zeyneb dedi ki:

    Merhaba yukardaki 2. resimdeki kırmızı renkteki montu nasıl temin edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim:(((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir