Kat Kat Giyinmeyi Sevenler İçin Stil Önerileri

Kat Kat Giyinmeyi Sevenler İçin Stil Önerileri

Kat Kat Giyinme Modası ve Kombinler

Kış mevsimi dendiğinde aklımıza ilk gelen dondurucu soğuklardır. Kışın bazen havanın yumuşak olduğu zamanlarda bile kat kat giyinir psikolojik olarak üşür, hatta titreme içine bile girebiliriz.

Her daim üşüyen hanımlara güzel bir haberimiz var. Artık kat kat giyinmek çok trend. Tabi doğru parça ve renkleri de iyi seçmeniz gerekmektedir. Özellikle son yıllarda kat kat giyinmek hanımların öncelikli stilleri arasında geliyor. Her ne kadar Kat kat giyinmek bir trend haline gelse de, herşey üst üste giyilmemelidir.

Kat Kat Giyinme Modası ve Kombinler

Kat kat giyinirken nelere dikkat etmeliyiz

Sizlere kat kat doğru giyinme sanatının stil ipuçlarını paylaşacağız. İnce pamuklu bir tişörtü bir hırkayla yada bir oduncu gömleğiyle giymek doğru bir seçimdir. Farklı dokudaki kumaşları bir arada kullanmakla kilolu bir görüntü de verilmemiş olacaktır.

Desenleri ve renkleri birbirine karıştırarak da parçalar kullanabilirsiniz. Ekose desenle çiçek desenini, leopar desenle çizgilileri bir arada kullanabilirsiniz. Desenli bir gömleğin üzerine desenli bir hırka giyinebilinir. Yine kat kat giyinme anlayışı içinde desensiz düz renkler de kullanılabilir.

Kat Kat Giyinme Modası ve Kombinler

Monokram tercihlerle kat kat giyinebilirsiniz

Burada dikkat edilecek husus renklerin birbirinden farklı olmasıdır. Kırmızı, yeşil, gri gibi. Monokrom giyinmek ise daha az risk taşır. Bir rengin türevleriyle eşleştirerek giyim tarzı oluşturulabilir. İnce ve uzun görünmek isteyenler için bu tercih nedeni olabilir.

Kat Kat Giyinme Modası ve Kombinler

Kombin1: Trençkot: Kayra, Etek: Kayra, Hırka: Monki, Çanta: Mango, Ayakkabı: Koton

Çok soğuk havalarda, manto, palto ve trençkot giyilebilinir. Bunların altına ceket, yelek, kazaklar ve gömleklerle takım tamamlanabilir. İsterseniz üzerine bir pelerin de eklenebilir. Aksesuarları da ihmal etmemeli; Kat kat oluşturulan görünüşün aksesuarlarla pekiştirmek gerekir. Kaşkol, şal, bere, şapka, eldiven, diz üstü çorap gibi aksesuarlar eklenmelidir.

Kat Kat Giyinme Modası ve Kombinler

Kombin2: Etek: LcW, Gömlek: Mavi, Hırka: Merona, Kaban: Warehouse, Çanta: Mango

Yorumlar

“Kat Kat Giyinmeyi Sevenler İçin Stil Önerileri” için bir cevap

  1. […] kat kat giyinmek icab ettiğinde, kısa ceket ve montlarınızın altında, uzun ve şık hırkalar tam bir […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir