Karaköy’ün eşsiz deniz manzarısında Kahvaltı Keyfi NAMPORT

Karaköy’ün eşsiz deniz manzarısında Kahvaltı Keyfi NAMPORT

Alkolsüz Kahvaltı Mekanları: NAMPORT

Namlı’nın kendine özgü lezzetlerini Karaköy’ün eşsiz deniz manzarısında, tarihi Topkapı Sarayı ve Galata Köprüsü eşliğinde tatmak isteyenler için alternatif bir mekan…

2007 yılında açılan ve Namlı Gurme‘nin şubesi olan NAMPORT, hizmet anlayışındaki kaliteyi özümsüyerek sizleri bahçesi ve farklı konseptlerdeki 2 katıyla kaliteli anlar yaşamaya bekliyor.

Her damak tadına uygun lezzetlerin bulunduğu mekan sabah 07:00’den akşam 22:00’ye kadar sıcak ve soğuk her çeşit yiyecek ve içecek çeşitleriyle sizleri dostlarınızla, ailenizle ve sevdiklerinizle hoş vakitler geçireceğiniz anları yaşatmaya çağırıyor.

Bir yanda tarihse İstanbul yarımadasının ucundaki Sarayburnu’nu, 600 yıllık Topkapı Sarayı’nın tüm haşmetini gözler önüne sererken, Karaköy rıhtımının sunduğu denizin rengarenk ışıltıları arasında lezzetlerini bize tattırıyor.

Namport kapıdan girerken sıcacık gülümseyen personeliyle eşsiz tabaklarında sundukları köfte,tavuk ızgaraları ile damaklarınızda unutamayacağınız şölenler yaratır.

Namlı Gurme’de Namlı Şarküteri kalitesiyle nefis bir kahvaltı sunuluyor…

Açık büfe brunch tercih edenlere Cumartesi ve Pazar günleri mekanın sadece 150m ilerisindeki şubesi NAMPORT hizmet veriyor.

Bin bir güzel çeşidin içinden seçtiğiniz nefis kahvaltılıklarla oluşturacağınız tabak hem gözünüze hem de karnınıza hitap edecektir. İki önemli tavsiye: Mutlaka bal kaymağını deneyin ve eğer pastırma seviyorsanız pastırmalı menemenlerini tadın… Mekanın eleştirilebilecek tek yönü adam başı biraz tuzluya geliyor olması olabilir ama ayda yılda bir felekten bir kahvaltı çalmak için değiyor.

NAMPORT
Adres: Rıhtım Cad. No:7 Karaköy İstanbul
Telefon: (212)251-1541
Telefon 2: (212)251-1545

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir