Kandilli Pastanesi: Birbirine Sıkıca Sarılmış Evlerin Arasında Kandilli’nin Yeni Lezzet Serüveni

Kandilli Pastanesi: Birbirine Sıkıca Sarılmış Evlerin Arasında Kandilli’nin Yeni Lezzet Serüveni

Yeni Alkolsüz Cafeler Kandilli Pastane

Birbirine sıkıca sarılmış evlerin arasında muhteşem deniz kokusuna mis gibi tatlı kokularının karıştığı Kandilli’de yepyeni sir lezzet serüveni başaladı.

4 Eylül’de yenilenen yüzü ve ürünleriyle hizmete başlayan Kandilli Pastanesi; lezzeti dilden dile yayılacak, ünü asırlara taşacak lezzetlerle tanıştırmak için tüm heyecanı ile konuklarını ağırlıyor.

Kandilli Pastanesi  geleneksel lezzetlerin yanına yepyeni lezzetleri de ekleyerek geçmişine sahip çıkarken geleceğini de tasarlıyor. Küçük bir pastanede başlayan lezzet yolculuğu, Fransız mutfağına hakim şefleri ve modern dokunuşlarıyla her gün daha da gelişerek devam ediyor.

Yeni Alkolsüz Mekanlar Kandilli Pastane

Alanında uzman şeflerin ellerinden çıkan ve tattığınızda sizi bambaşka dünyalara yolculuğa çıkaracak olan lezzetleriyle, klasik çay saatlerini değiştirerek sizi yepyeni haute couture bir pastacılık deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Yüksek kaliteli malzemeleri, hassas denge ve dokunuşlarla bir araya getirerek nefis tatlarla dolu bir dünyanın kapılarını sizler için açan lezzetler, rotanızı Kandilli’ye çevirerek size damaktan dimağa akan bir lezzet yolculuğu yaşatmayı garanti ediyor.

Yeni Alkolsüz Mekanlar Kandilli Pastane

Lezzet Serüveni Başlıyor

Son zamanlarda herkesin konuştuğu bir lezzet var! Kandilli’nin tertemiz havasında, keşfettiğinizde bir daha vazgeçemeyeceğiniz Kandilli Pastanesi!

Yeni Alkolsüz Mekanlar Kandilli Pastanesi

Lezzetine doyum olmayan tatlılar, çay keyfinizin vazgeçilmezi olacak. Taptaze meyvelerin eşsiz kremayla buluştuğu tatlıların eşliğinde, kahvenizi yudumlarken en mutlu olduğunuz yerdesiniz.

16 kişilik kapasiteye sahip olan bu özel mekana yolunuzu düşürmeden önce rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Yeni Alkolsüz Mekanlar Kandilli Pastanesi

  • Kandilli Pastanesi İletişim:
  • Adres: Kandilli, Kandilli İskele Cd. No:28, 34684 Üsküdar/İstanbul
  • Tel: 0 216 322 22 22

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir