Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir?

Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Giyim Kobinleri 2014 Yaz

Etek: Mother, Gömlek: Ralph Lauren, Ayakkabı: Pollini

Kalem eteklerin belden dizaltına kadar çizdiği kavis, bir biblo klasiğinde estetik bir vazo imgesini ortaya koyuyor. Kalem etekler diğer parçalarla sanatkarane bir şekilde bütünleştiğinde, ortaya tek kelimeyle şıklık çıkıyor. Biz de kalem eteklerin cazibesine kapılarak yaza özel sizlere ilham vermesi için canlı, rengarenk kombinler hazırladık.

Tesettür Giyim Kobinleri 2014 Yaz

Etek: Rochas, Gömlek: Chloe, Ayakkabı: Gianvito Rossi

Kalem eteğin, etek boyuna göre duruş açısı değişebilir. Bu da kadınların kendi tercihleri doğrultusunda anlam kazanmakta. Beyaz kumaşın cazibesi etek uçlarına yakın şeritlerle, görsel haareketlilik kazanıyor. Kurdeleli beyaz bluz üzerine pembe bir fular şık ayakkabı ve çantayla birlikte estetik bir kıyafet bütünlüğü oluşturmakta.

Tesettür Giyim Kobinleri 2014 Yaz

Etek: Boohoo, Ayakkabı: Moschino, Şal: Chan

Desenli bir klasik kalem eteğe buz mavisi bir bluz, krem rengi ipek bir eşarp ve krem bir babete karşılık siyah zeminli, metal kabralı ve zincirli punk model bir çanta ise kombine ayrı bir renk katabiliyor.

Tesettür Giyim Kobinleri 2014 Yaz

Etek: Boohoo, Çanta: Versace, Ayakkabı: Marc Jacobs

Latin, afrika ve okyanus kültürünün yerel ve ekvatoral imgeleriyle desenlenmiş kalem etekler, hem etnik, hem evrensel bir özgürlüğü de kadınlara seçenek sunuyor. Ekvatoral meyvelerin, palmiye figürlerinin, ilkel kabilelerin otantik afrika sanatının bir yansıması olan görsellikler baz alınırsa, bu tür eteklerin üzerine kullanılan her parça özenle seçilmeli. Gömlekler, bluzlar, ayakkabılar, çantalar kendiliğinden estetik kalıplarla bu kombinlerde yer alacaktır.

Tesettür Giyim Kobinleri 2014 Yaz

Etek: Kardashian, Gömlek: Dolce&Gabbana, Ayakkabı: Armani

Kalem etekler, vücut yapısı uygun olan kadınlar için tercih edilecek bir etek formu. Her kadın kalem etekleri taşıyamaz. Vücut yapısı uygun olmakla birlikte bulunduğu statüyü de düşünmesi gerekir. Umarım siz de kendinize en yakışan kalem eteklerden edinebilirsiniz. Kalem etek tercihlerinizde boy her zaman ayak bileğinize kadar da uzun olmalı.

Yorumlar

“Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir?” için 2 cevap

  1. […] Kalem Etek Kombinleri […]

  2. […] tunikler ve kalem etekler bu yaz kurtarıcı parçası olacak. Sizde kalem etekler ile tuniklerinizi rahatlıkla […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir