Kahvenin Yeni Rotası: Brew Coffee Works

Kahvenin Yeni Rotası: Brew Coffee Works

YesilTopuklar.com editörleri sizlere en güzel ve en nezih Alkolsüz Mekan önerilerinde bulunmaya devam ediyor. Yeni durağımız Brew Coffee Works…

Alkolsüz Mekanlar  Brew Coffee Works

Alışılmışın dışında kahve tatlarıyla Brew Coffee Works sizleri farklı bir tecrübeye davet ediyor…

Kendi ürettikleri kahveleri ile latte çok sütlü, americano ise çok acı diyorsanız burası tam sizin yeriniz. İstanbul’un en çok turist çeken bölgelerinden Eminönü’nde, 1800’lü yıllardan kalma Legacy Ottoman Hotel’in altında ve bir çok kahveciye taş çıkartacak mekan olarak da söyleyebiliriz. Vapurdan inip başka vasıtaya binmeden veya çok yürümeden nezih bir kafeye oturup sohbet edelim diyenlere şiddetle tavsiye edilebilir.

Alkolsüz Mekanlar  Brew Coffee Works

Dünyanın birçok şehrinde şubesi bulunan Brew Coffee Works İstanbul’da da müşterilerine nezih, sakin bir ortam sunuyor. Kendi üretim kahveleri dışında, tatlı lezzetleriyle de övgüyü hak eden bu butik kahveci, tatlının ve kahvenin ham tatlarını sizlere sunuyor.

Alkolsüz Mekanlar  Brew Coffee Works

Brew Coffee Works konum olarak kolaylığı, nezih bir ortama sahip olması, turistlerin yoğunluğuna rağmen fiyatlar konusunda da cebinize zarar vermeyecek tarzda. Diğer kahvecilere nazaran daha ucuza gerçek kahve lezzetine erişebilirsiniz. Brew Coffee Works‘ün servis hızı sizi bu mekanın ve bu gerçek kahve lezzetinin bir tutkunu haline getirebilir.

Brew Coffee Works İletişim:
Adres: Hobyar Eminönü Mh. Hamidiye Cd. No:64 34112 Istanbul, Türkiye
Telefon: +90.212.512 19 86

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *