Kadıköy’de Mutlaka Keşfetmeniz Gereken Kahve Mekanı: Montag

Kadıköy’de Mutlaka Keşfetmeniz Gereken Kahve Mekanı: Montag

Kadıköy Alkolsüz Mekanlar Montag Coffee

Kadıköy’ün En Kalabalık Caddesinde, Şehirden Soyutlanmanızı Sağlayan Kahve Mekanı: Montag Coffee Roasters

Kadıköy her zaman yoğun kalabalığıyla ve dolu caddeleriyle meşhur bir yer. Denizi, Haydarpaşa Garı, dar sokakları, tarihi kilise ve camileriyle ziyaretçilerine güzel ambiyanslar sunan bu ilçede kalabalıklardan kaçıp sığınabileceğiniz, onlarca çeşit kahve arasından bir tanesini seçip, lezzetli bir tatlı eşliğinde keyif yapabileceğiniz, balkonundan şehri seyredip rahatınıza bakabileceğiniz bir mekan var: Montag Coffee Roasters. Kadıköy’ün tam kalbine bulunan bu keyifli mekanın bütün detayları yazımızda..!

Kadıköy Alkolsüz Mekanlar Montag Coffee

Farklı damak tadına uygun çekirdeklerle, kendinize getiren kahveler

Yoğun bir günün başlangıcında, koşturmalı geçen bir günün akşamında, bir sınav sonrası, mesai arkası, çocukların peşinden koşturulup durulmuş bir haftanın sonunda şöyle yoğun bir kahve içip kendine gelmek, ayılıp zinde hissedebilmek için kahve çok cazibedar bir seçenek. Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden alan, her yudumda biraz daha dinlenip, keyif almanızı sağlayan, lezzetiyle de farklı deneyimler sunan çeşit çeşit kahveler Montag Coffee Roasters’da önünüze sunuluyor.

Kadıköy Alkolsüz Mekanlar Montag Coffee

Sabah insanı değilseniz bile sabahlarınızın güzel geçmesini sağlayacak çözümler sunan mekan, kahvesini sert sevenler için de, bu yeni kahve çeşitlerine yavaş yavaş alışmaya başlayıp yumuşak içimli tercih edenler için de seçenekler sunuyor. Kahve çeşitleri arasında kararsız kaldığınızda ise (ki eminiz bunca seçenek arasında karar vermeniz hiç de kolay olmayacak) güler yüzlü ve ilgili çalışanları sizi bilgilendirerek, isteğiniz doğrultusunda tavsiyelerde bulunuyor. Yaz günlerinde serinlemenizi sağlayan buz gibi içeceklerin yer aldığı yaz menüsü ise, şu sıcaklarda iyi gelecek bir opsiyon sağlıyor.

Kadıköy Alkolsüz Mekanlar Montag Coffee

Kahvenizin yanına yumuşacık bir cheesecake ya da brownie?

Montag Coffee Roasters elbette kahveleriyle meşhur bir yer. Ama bu sadece kahve içebileceğiniz anlamına gelmiyor. Cheesecake’den, tiramisuya; kurabiyelerden, elmalı turtaya kadar birçok lezzetli tatlı da menüde kendisine yer bulanlardan. Sıcak çikolatalar, chai tea latteler, siyah çaylar, limonatalar da burada tercih edebileceğiniz içecek çeşitleri arasında yer alıyor. Hızlı bir atıştırma yapmak isterseniz de kruvasanlarla, yoğurtlu granolalarla burada açlığınızı bastırabilirsiniz.

Yetenekli ve uzman baristaları, mükemmeliyetçi hizmet politikaları, kaliteli kahve çekirdekleri ve yenilikçi demleme yöntemleri ile Montag Coffee Roasters, Kadıköy’ün en işlek caddelerinden birinde, küçük bir kaçamak yapıp, lezzetli bir kahve molası vermenizi sağlayan bir mekan.

  • Montag Coffee Roasters İletişim
  • Adres: Caferağa Mahallesi, Muvakkıthane Caddesi, No:16, Kadıköy/İstanbul
  • Tel: (0533) 690 47 98

Mekan Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir