Kadıköy Moda’da Hızlı ve Genç Bir Mekan Kev Cafe

Kadıköy Moda’da Hızlı ve Genç Bir Mekan Kev Cafe

Kadıköy Moda'da Genç Bir Mekan Kev Cafe

İstanbul’un giderek daha fazla kendisini gösteren ve gün geçtikçe daha çok ziyaretçiyi kendisine çeken semti Kadıköy Moda’da, güzel hamburgerleri, pancakeli kahvaltıları ve daha bir çok çeşidi barındıran zengin menüsüyle ön plana çıkan bir mekan var: Kev Cafe. İç ve dış mekanda oturma alanlarına sahip, şirin ve sevimli bir mekan burası. Güler yüzlü çalışanları, hızlı servisi, lezzetli seçenekleriyle gidenlerin memnun ayrılmasını garanti eden mekan, ziyaretçilerden de tam puan alıyor. Moda’nın kısıtlı yerleşim alanından kaynaklanan buradaki mekanların bir hayli küçük olması durumunun aksine, diğer yerlere nazaran daha geniş ve ferah bir servis alanına sahipler.

Kadıköy Moda'da Genç Bir Mekan Kev Cafe

Serpme kahvaltı sevenler buraya!

Kahvaltı için bir çok farklı seçenek var bu mekanda. Mesela patates kızartmasıyla, sosis tabağıyla, sigara böreğiyle ve menemenle hazırlanan bir sıcak kahvaltı tabağı isteyebiliyorsunuz ya da sınırsız çayıyla birlikte gelen içerisinde otlu peynirinden tavuk jambonuna kadar bir çok çeşit bulunduran kahvaltı tabağından sipariş verebiliyorsunuz. Ama Pazar kahvaltısına çıktıysanız ve serpme kahvaltısız olmaz diyorsanız, uygun fiyatı, bol seçeneği ve henüz siz bitirmeden yenilenen sınırsız çayıyla burada serpme keyfi yapabiliyorsunuz.

Kadıköy Moda'da Genç Bir Mekan Kev Cafe

Farklı deneyimlere açıksanız Amerikan tarzı bir “American Breakfast” isteyebiliyor ya da “breakwich”le bir sandviç kahvaltısı yapabiliyorsunuz. Oturup uzun uzun kahvaltı yapmaya vaktiniz olmadığında ya da sadece canınız öyle istediği için sadece çeşitli tost ve omletlerinden sipariş vermeniz de mümkün. Özetle her damağı ve her tarzı memnun edebilecek genişlikte bir kahvaltı spektrumuna sahip bu mekan.

Kadıköy Moda'da Genç Bir Mekan Kev Cafe

Tadına doyulmaz hamburgerler ve pizzalar

Bu mekanın tartışmasız en beğenilenleri hamburger ve pizzaları. Bir çok zevke ve damağa hitap eden farklı farklı hamburgerler burada hazırlanıyor. Özellikle üzerinde bir hayli çalıştıklarını ifade ettikleri vejetaryen falafel burgeri en çok ilgi görenlerinden. Bunların yanı sıra salatalar, makarnalar, ana yemekler, mekanın favorilerinden pancakeler, şirin çocuk menüleri ve taze meyve suları da mekanın menüsüne kendisine yer bulanlardan.

Kadıköy Moda'da Genç Bir Mekan Kev Cafe

Sosyal medyayı bir hayli iyi kullanan ve kullanıcı yorumlarına oldukça önem veren mekan, gitgide kendisini geliştiriyor ve her gün bir öncekinden daha keyifli ve kaliteli bir hizmet sunmayı başarıyor. Siz de güzel sunumlarla hazırlanan özenli ve lezzetli yemeklerin tadına bakmak, uzun ve keyifli bir kahvaltı deneyimi yaşamak, yeni tatlar denemek ve güler yüzlü insanlarca ağırlanmak istiyorsanız Moda’nın bu keyifli mekanına uğrayabilirsiniz.

Kadıköy Moda'da Genç Bir Mekan Kev Cafe

  • Kev Cafe İletişim:
  • Adres: Caferağa Mahallesi, Bademaltı Sokak, No:36/A, Kadıköy/İstanbul
  • Tel: (0216) 330 02 30

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir