Kabarık Eteklerde Desen Mucizesi

Kabarık Eteklerde Desen Mucizesi

Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Chicwish, Ayakkabı: Tod’s, Gözlük: Forever New

Bu yaz hepimiz kabarık eteklere birkez daha hayran olduk. Zengin ve şık duruş eteklerdeki ilgiyi her geçen gün artırdı. Peki kabarık eteklerde özel desenler yer alsa ne düşünürsünüz? İşte kabarık eteklerde desen mucizesinin yer aldığı şık kombinleri, bugüne özel sizin için hazırladık.

Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Alice, Gömlek: N21, Şal: Michael Kors

Etek şıklığını sevenler

Ölçülülü giyimde etekler her zaman en özel parçalardan. Eteklerdeki renklilik kombininizin hareketli görünmesini sağlar. Baskın renk tonları ise size enerjik ve canlı bir görüntüye de imza atar. İster spor kombinleriniz için, ister özel gün tercihleriniz için kombininizde etekleri öncelikli tercih edin. Asil elegan bir görüntünün ilk adresi eteklerdir unutmayın.

Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Chicwish, Gömlek: Homestore, Çanta: Dooney

Rahat ve bol formlardaki etekler

Tesettürlü kadınlar için eteklerin tasarımları ve kalıpları çok önemli. Tesettür giyim sektöründe yer alan markalar ve tasarımcılar, etek şıklığında ilk öncelikle rahat formlara özen gösteriyor. Ölçülü giyimde dar ve kısa etek modelleri asla tercih edilmemeli. Sizler de kombinlerinizde eteklerin şıklığını arayanlardansanız rahat ve bol formlardaki modelleri seçmeye özen gösterin.

Uzun Etek Kombinleri 2014

Etek: Chicwish, Gömlek: Mango, Ayakkabı: Converse

Eteklerde desen şıklığı

Bir dönem tek renkteki etekler herkes tarafından daha çok seviliyordu. Son yıllarda ise sezon trendleri eşliğinde, desenlerdeki şık tasarımlar eteklere de yansımakta. Açıkçası desenli etekler, tek renkli eteklere göre de daha şık bir görüntü oluşturuyor. Sizler de desenlerin cazibesine kapılanlardansanız bu sezon muhakkak desenli etek modellerini tercih edin.

1 Yorum Bulunuyor

  • tuğba demirci
    2016-06-22 | Permalink |

    ben bu modellerde hiçbir sitede etek bulamadım yardımcı olurmusunuz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *